بزرگترین سایت خبری بایرن مونیخ در ایران
بازگشت هانسی فلیک به بایرن مونیخ، احتمالی که دیگر نمی‌توان آن را نادیده گرفت

بازگشت هانسی فلیک به بایرن مونیخ، احتمالی که دیگر نمی‌توان آن را نادیده گرفت

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، احتمال دارد هانسی فلیک از فصل آینده دوباره هدایت بایرن مونیخ را بر عهده بگیرد.

پس از تلاش‌های ناموفق برای ژابی آلونسو، یولیان ناگلزمان و رالف رانگنیک، به نظر می‌رسد اریک تن هاخ نیز در منچستریونایتد بماند. به همین خاطر اکنون یک نام جدید اما آشنا پیرامون بایرن مونیخ مطرح شده که پیش از این چندان توسط سران باشگاه مورد توجه قرار نمی‌گرفت.

به گزارش فیلیپ کسلر و مانوئل بونکه از TZ؛ اکنون نام هانسی فلیک به‌طور جدی در بایرن مونیخ مطرح شده و جالب اینجاست چند هفته پیش با این سرمربی تماس گرفته شد تا مشخص شود آیا او نیز علاقه‌مند به همکاری دوباره است یا خیر.

با این حال در آن مقطع، برداشت سران باشگاه از این تماس، این بود که فلیک درخواست‌های زیادی دارد و به همین خاطر نام او در بین صحبت‌های داخلی کم‌رنگ‌تر شد اما پس از آنکه رالف رانگنیک پیشنهاد باواریایی‌ها را رد کرد، ممکن است یک تغییر جهت ناگهانی از سوی مدیران شکل بگیرد. با این حال تاکنون دو طرف صحبت‌های بیش‌تری با یکدیگر نداشته‌اند.

 

کارل هاینتس رومنیگه از طرفداران هانسی فلیک
کارل هاینتس رومنیگه عضو هیئت نظارت به همراه یان کریستین دریسن مدیر عامل بایرن مونیخ از طرفداران سر سخت هانسی فلیک هستند، حتی با وجود اینکه وجهه این سرمربی پس از نتایج ضعیفش در تیم ملی آلمان و اخراج او مخدوش شده است.

منبع