بزرگترین سایت خبری بایرن مونیخ در ایران
سرژ گنابری در صدر لیست فروش بایرن مونیخ

سرژ گنابری در صدر لیست فروش بایرن مونیخ

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن مونیخ دیگر تمایلی به ادامه همکاری با سرژ گنابری ندارد.

سرژ گنابری طی این سال‌ها هیچ‌گاه نتوانسته عملکرد با ثباتی از خود ارائه دهد و به همین خاطر بارها از او انتقاد شده است. با این حال اکنون به نظر می‌رسد مدیران بایرن مونیخ نیز دیگر امید چندانی به او ندارند.

به گزراش بیلد؛ سرژ گنابری مقابل رئال مادرید ممکن است آخرین بازی خود برای بایرن مونیخ را انجام داده باشد زیرا او گزینه فروش باشگاه در پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی است. باواریایی‌ها به دنبال بازیکنی تازه نفس در پست وینگر هستند زیرا گنابری، لروی سانه و کینگزلی کومان طی مدت اخیر به دلایل متعدد از جمله مصدومیت نتوانسته‌اند عملکرد خوبی داشته باشند. 

به همین خاطر باشگاه پیشنهادات برای گنابری را در نظر خواهد گرفت، اما فروش این بازیکن 28 ساله کار آسانی نخواهد بود. گنابری حقوق سالیانه ناخاصی در حدود 19 میلیون یورو دریافت می‌کند و این شک وجود دارد آیا باشگاهی حاضر است هزینه‌های گران انتقال گنابری را بپردازد یا خیر.از سوی دیگر گنابری در مونیخ احساس خوبی دارد، هر چند آینده او تا حد زیادی وابسته به نظر سرمربی بعدی است.

گفتنی است قرارداد گنابری با بایرن مونیخ تا سال 2026 اعتبار دارد و هنوز دو فصل دیگر از آن باقی مانده است. او در 20 بازی در فصل جاری توانسته از خود آمار 5 گل و 2 پاس گل را ثبت کند. همچنین این بازیکن به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ دیگر نمی‌تواند در این فصل برای بایرن به میدان برود و گفته می‌شود به احتمال زیاد به یورو 2024 نیز نمی‌رسد.

منبع