بزرگترین سایت خبری بایرن مونیخ در ایران
مشکل جدی بایرن مونیخ: باید ستاره‌ها را بفروشید!

مشکل جدی بایرن مونیخ: باید ستاره‌ها را بفروشید!

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن مونیخ برای خرید ستاره‌های جدید و تقویت تیمش در تابستان پیش رو چاره دیگری جز فروش چند بازیکن بزرگ ندارد.
عملکرد نه چندان خوب بایرن مونیخ در این فصل باعث شده است که مدیران این باشگاه به صورت جدی به فکر تغییرات اساسی در این تیم برای فصل آینده باشند و بخشی از این تغییرات مربوط به جذب چند بازیکن جدید در پنجره نقل و انتقالات تابستانی است.

گفته می‌شود که کریستوف فروند و مکس ابرل قصد دارند در این تابستان بین پنج تا هفت بازیکن جدید را به ترکیب بایرن مونیخ اضافه کنند و جذب این بازیکنان نیازمند بودجه قابل توجهی است که با توجه به شرایط مالی حال حاضر این باشگاه و همچنین قوانین فرپلی مالی به هیچ وجه امکان‌پذیر نیست.

حالا نشریه آلمانی کیکر خبر داده است که بایرن مونیخ برای اینکه بتواند بازیکنان مد نظر را در پنجره تابستانی پیش رو به خدمت بگیرد چاره‌ای جز اینکه چندین بازیکن را به فروش برساند ندارد و این موضوع ممکن است حواشی و دردسرهایی را برای این باشگاه به همراه داشته باشد.

دستمزد بالای بسیاری از بازیکنانی که در حال حاضر در بایرن مونیخ حضور دارند باعث شده است که پیدا کردن مشتری از بین سایر باشگاه برای آنها کمی دشوار باشد و این موضوع هم به دردسرهای بایرن اضافه خواهد کرد.

منبع