بزرگترین سایت خبری بایرن مونیخ در ایران
گورتزکا: رویای من حضور در جام ملتهای اروپا است؛ در بازی با رئال برنامه ریزی شده بود که به بازی بروم اما مصدومیتهای زیاد اجازه نداد

گورتزکا: رویای من حضور در جام ملتهای اروپا است؛ در بازی با رئال برنامه ریزی شده بود که به بازی بروم اما مصدومیتهای زیاد اجازه نداد

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، لئون گورتزکا همچنان به حضور در جام ملتهای اروپا امیدوار است.

 

لئون گورتزکا امیدوار است که در آخرین لحظه نامزد مسابقات قهرمانی اروپا شود. همانطور که این بازیکن 29 ساله در "بیلد" گفت، او تا رسیدن به آرزوی قهرمانی اروپا فاصله زیادی دارد:

صبر می کنم و ببینم جولیان چه تصمیمی می گیرد. در چند ماه گذشته تمام تلاشم را به کار گرفته ام تا بهترین کارم را به پیش ببرم. در نهایت سرمربی تیم ملی تصمیم می گیرد. قبلاً گفته ام که همیشه حاضر به گفتگو هستم. من همیشه موبایلم را روشن می گذارم. هنوز صحبتی انجام نشده است. امیدوارم که هنوز شانسی وجود داشته باشد. هدف بزرگ من و رویای بزرگ من این است که در مسابقات قهرمانی اروپا در کشورم بازی کنم.

 

 گورتزکا در ترکیب یولیان ناگلزمن برای بازی های دوستانه مقابل فرانسه (2:0) و هلند (2:1) در مارس حضور نداشت. در بایرن مونیخ نیز، هافبک میانی باید هر از گاهی به نقش ذخیره بسنده کند. او در بازی برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل رئال مادرید 90 دقیقه کامل بازی را تماشا می کرد. گورتزکا ازین موضوع شاکی است:

البته برای من بسیار سخت بود، اما باید آن را بپذیرم. با مصدومیت های زیاد مایه تاسف بود وگرنه از قبل برنامه ریزی شده بود که به بازی بروم. این احمقانه است که نمی‌توانی در چنین بازی‌ای به تیم کمک کنی.

منبع