بزرگترین سایت خبری بایرن مونیخ در ایران
خلاف شایعات، آینده یوسیپ استانیشیچ هنوز مشخص نیست

خلاف شایعات، آینده یوسیپ استانیشیچ هنوز مشخص نیست

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، به نظر می‌رسد سرمربی بعدی بایرن مونیخ تأثیر زیادی روی آینده یوسیپ استانیشیچ خواهد داشت.

یوسیپ استانیشیچ در این فصل یکی از مهره‌های مهم بایرلورکوزن بوده که گل‌های لحظه آخری مهمی نیز برای آن‌ها به ثمر رسانده است. قرارداد قرضی او تا پایان همین فصل اعتبار دارد اما شایعاتی منتشر شده که او نمی‌خواهد به بایرن مونیخ بازگردد.

به گزارش فرانک لینکش از کیکر؛ اخبار مربوط به ابراز تمایل یوسیپ استانیشیچ برای ماندن در بایرلورکوزن و اینکه او دیگر نمی‌خواهد به بایرن مونیخ بازگردد، نادرست هستند. این بازیکن هرگز تاکنون در این‌باره اظهار نظری نکرده و در قرارداد قرضی‌اش با لورکوزن هیچ بند خرید دائمی‌ای گنجانده نشده است.

همچنین ورکسلف تاکنون به‌طور رسمی هیچ تلاشی برای جذب استانیشیچ به صورت دائمی نداشته است. تنها در یک حالت امکان دارد استانیشیچ به دنبال ترک بایرن مونیخ باشد و آن هم ماندن توماس توخل در این باشگاه است. اگر این سرمربی در مونیخ بماند و نظرش نیز درباره استانیشیچ تغییر نکند، او از بایرن جدا می‌شود.

گفتنی است قرارداد یوسیپ استانیشیچ با بایرن مونیخ تا سال 2026 اعتبار دارد و هنوز دو فصل دیگر از آن باقی مانده است. او همچنین در 35 بازی در فصل جاری برای بایرلورکوزن موفق شده از خود آمار 4 گل و 6 پاس گل را ثبت کرده است.

منبع