بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، احتمالا فصل جاری آخرین فصل حضور هامس رودریگز در بایرن مونیخ خواهد بود.

آینده هامس رودریگز نامشخص است. روز سه شنبه مارکا در گزارشی اعلام کرد که رئال مادرید علاقه ای به بازگرداندن هامس ندارد و او باید در تیمی دیگر فوتبالش را ادامه دهد. قرارداد 2 ساله قرضی هامس به بایرن مونیخ در پایان فصل جاری به اتمام می رسد و باشگاه آلمانی هم هنوز به صورت جدی برای دائمی کردن این انتقال اقدامی نکرده است.

کریستین فالک خبرنگار نزدیک به باشگاه بایرن مونیخ می گوید که بین رومنیگه و هونس بر سر آینده هامس اختلاف وجود دارد. رومنیگه یکی از طرفدارن سرسخت هامس محسوب می شود و در آن سوی اولی هونس علاقه چندانی به دائمی کردن قرارداد این هافبک کلمبیایی ندارد. شانس اینکه حرف هونس در این موضوع به کرسی بنشیند بسیار بالا برآورد شده است. از سویی دیگر یکی از عوامل تعیین کننده برای مشخص کردن وضعیت آینده هامس نظر نیکو کواچ است و به نظر نمی رسد سرمربی کروات بایرن مونیخ هم علاقه زیادی به حفظ این بازیکن داشته باشد. بایرن مونیخ در صورتی خواهان دائمی کردن این انتقال باشد در ابتدا باید با هامس به توافق برسد و پس از آن 42 میلیون یورو دیگر به رئال مادرید پرداخت کند.

منبع
برچسب ها: خامس رودریگس نقل و انتقالات
دیدگاه ها
die mannschaft 1 چهارشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۹
چرا با این بچه اینطور میکنن؟! حداقل باید یک فصل دیگه نگهش دارن و مطمئنا ضرری هم توش نیست.با تغییراتی که با رفتن روبری و رافینیا و بواتنگ و احتمالا لوا و هوملس بوجود میاد باید شیرازه ی تیم تا حدودی حفظ بشه! ظاهرا که دوستان تصمیم گرفتن با پرداخت 3 بعلاوه ی 5 میلیون یورو به هامبورگ یک فصل زودتر آرپ رو جذب تیم کنه و تا 2020 صبر نمیکنن
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.