بزرگترین سایت خبری بایرن مونیخ در ایران
ونسان کمپانی: حضور در بایرن مونیخ یک افتخار است؛ باشگاه‌های دیگری هم به من علاقه داشتند

ونسان کمپانی: حضور در بایرن مونیخ یک افتخار است؛ باشگاه‌های دیگری هم به من علاقه داشتند

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، سرمربی جدید بایرن مونیخ می گوید که می داند چگونه باید زیر فشار کار کند. 

ونسان کمپانی روز گذشته به شکل رسمی به عنوان سرمربی بایرن مونیخ انتخاب شد. این سرمربی جوان، امروز در کنفرانس مطبوعاتی رسمی حاضر شد تا پاسخگوی سوالات خبرنگاران باشد. شرح صحبت های کمپانی را در ادامه می خوانید. 

 

حضور در بایرن مونیخ یک افتخار است
 با آدم‌های خیلی خوبی آشنا شدم. می‌دانم بایرن چه باشگاه بزرگی است. حضور در اینجا باعث افتخارم است و انگیزه زیادی هم دارم. تا جایی که به من مربوط می شود، فصل از همین جا شروع شده است. باشگاه های دیگری هم به من علاقه داشتند، اینجا با آدم های خوبی آشنا شدم و تصمیم خودم را گرفتم 

 

فلسفه کمپانی
 فلسفه من؟ در خیابان‌های بروکسل و آکادمی اندرلخت بزرگ شدم. باید یک تیم باشیم، می‌خواهم بازیکنانم شجاع و جنگنده باشند. می‌خواهم اینطور بازی کنیم، این شخصیت من را هم تعریف می‌کند. می‌خواهیم این شخصیت را در طول بازی هم حفظ کنیم. 

 

حمایت سران بایرن مونیخ
 می‌دانم که حمایت رومنیگه و اولی هونس را هم دارم. با آن‌ها صحبت کرده‌ام. مطمئن هستم که از کارم راضی خواهند بود. استخدام من ایده آنها هم بوده، نه فقط ابرل و فرویند. 

 

24 ساعت کار کردن 
 یک سرمربی باید هر روز 24 ساعت کار کند. من روی کارم ۱۰۰ درصد تمرکز می‌کنم. مکس (ابرل) و کریستوف (فرویند) تماس گرفتند و بعد هم ملاقاتی داشتیم. پس از آن با خودم گفتم، «آره، باید برم بایرن مونیخ».  هنوز برای صحبت کردن در مورد بازیکنان زود است. مشتاقانه منتظر کار کردن با آنها هستم. می‌خواهم ببینم بازیکنان چه قدر اشتیاق از خودشان نشان می دهند. بایرن سال گذشته قهرمان نشد، من با این شرایط هم آشنا هستم. می‌خوام ببینم کدام بازیکن‌ها به اندازه کافی برای بازی در بایرن مونیخ انگیزه و عطش دارند.  

 

فشار روی من اثر ندارد 
 فشار بیرونی هرگز مرا تحت تاثیر قرار نداده. من به عقیده مردم احترام می گذارم. چیزی که می توانم کنترل کنم کار خودم و بازیکنانم است. اگر ما بهترین باشیم، دنیای بیرون از ما پیروی خواهد کرد. شما ممکن است 10000 بار از من در مورد فشار سوال کنید، اما پاسخ همان خواهد بود. 

 

می خواهم همه را با خودم همراه کنم 
 من هر روز انگیزه فوق العاده ای دارم و هدفم این است که بازیکنان را بهتر کنم. موقعیتی که بیشتر از هر چیزی به من انگیزه می دهد، زمانی است که اوضاع به خوبی پیش نمی رود. این ذات من است، چه در زندگی شخصی و چه در زندگی حرفه ای. بایرن یک باشگاه عالی است، من می خواهم همه را در این سفر با خود همراه کنم. من نه تنها بهترین بازیکنان را می خواهم، بلکه بهترین تیم را هم می خواهم.

 

فینال 2025 لیگ قهرمانان در مونیخ 
 می خواهیم در همه بازی ها به پیروزی برسیم. همیشه باید چنین اولویتی داشته باشیم. و البته فینال لیگ قهرمانان اروپای 2025 مونیخ هم پیش روی ما قرار دارد. با این حال با حرف زدن به آنجا نمی رسیم. باید هر روز در تمرینات برای رسیدن به آن سخت تلاش کنیم. 

منبع