بزرگترین سایت خبری بایرن مونیخ در ایران
نه سرژ گنابری و نه کینگزلی کومان، جایی در تیم ونسان کمپانی ندارند

نه سرژ گنابری و نه کینگزلی کومان، جایی در تیم ونسان کمپانی ندارند

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، مکس ابرل و کریستوف فرویند برنامه‌های زیادی در این پنجره تابستانی برای بایرن مونیخ دارند.

بایرن مونیخ تحت هدایت توماس توخل یکی از بدترین فصل‌های خود در چند سال اخیر را پشت سر گذاشت. با این حال مدیران این باشگاه بازیکنان را نیز مقصر می‌دانند و به همین خاطر، مدت‌هاست گمانه‌زنی‌های متفاوتی درباره انقلاب تابستانی باواریایی‌ها انجام می‌شود.

به گزارش توبی آلتشفل و کریستین فالک از بیلد؛ انتظار می‌رود بایرن مونیخ از فصل آینده زیر نظر ونسان کمپانی بیش‌تر از چینش 2-4-4 استفاده کند و در این شرایط، دورانی که لوئیس فن خال با آرین روبن و فرانک ریبری شروع کرد و بیش‌تر حملات از کناره‌های زمین انجام می‌شد، ممکن است به پایان برسد.

حال با توجه به این موضوع، آنالیزهای داخلی بایرن مونیخ نشان داده بازیکنانی مانند کینگزلی کومان و سرژ گنابری به دلیل مصدومیت‌های متعددشان، چندان قابل اتکا نیستند. در فصلی که گذشت، کومان تنها 39 درصد از دقایق ممکن را بازی کرد و این عدد برای گنابری، فقط 17 درصد است. بنابراین نام هر دوی آن‌ها در لیست فروش باواریایی‌ها قرار دارد.

هر چند بسته کلی انتقال کومان با قیمت درخواستی 40 تا 50 میلیون یورویی بایرن مونیخ و همچنین حقوق ناخالص 15 میلیون یورویی او، برای باشگاه‌های علاقه‌مند گران است و کارشان را دشوار می‌کند. از سوی دیگر، گنابری تمایلی به ترک مونیخ ندارد. گفتنی است قرارداد کومان تا سال 2027 اعتبار دارد و قرارداد گنابری در سال 2026 به پایان می‌رسد.

 

ونسان کمپانی تابع نظرات مکس ابرل و کریستوف فرویند
ونسان کمپانی، مکس ابرل عضو هیئت مدیره و کریستوف فرویند مدیر ورزشی بایرن مونیخ در حال برنامه‌ریزی برای تیم هستند و ایده‌های این سه نفر با گذشت هر چه بیش‌تر زمان، به تدریج به یکدیگر نزدیک می‌شود. مطابق ایده‌های آن‌ها، قرار است در 6 تا 7 پست ترکیب، تغییر ایجاد شود.

مدیریت ورزشی بایرن مونیخ به دنبال این است که ترکیب تیم از 14 بازیکن برتر که می‌توانند تفاوت‌ها را رقم بزنند به همراه 4 تا 5 بازیکن قابل اعتماد و سخت کوش مانند کنراد لایمر، تشکیل شود. همچنین در کنار آن‌ها نیز قرار است 3 تا 4 بازیکن مستعد جوان نیز حضور داشته باشند.

منبع