بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن مونیخ روز یکشنبه و از هفته بیست و نهم بوندسلیگا میهمان دوسلدورف خواهد بود.

نیکو کواچ سرمربی بایرن مونیخ عصر جمعه در کنفرانس خبری قبل از بازی مقابل دوسلدورف شرکت کرد و به سئوالات مختلف خبرنگاران پاسخ داد. یکی از مهم ترین اتفاقات چند روز در باشگاه بایرن مونیخ درگیری و زد و خورد روبرت لواندوفسکی با کینگزلی کومان بود.

درگیری بین لواندوفسکی و کومان:

“ بعد از تمرین با آن ها صحبت کردم. هر دو عذرخواهی کردند و از رفتارشان ابزار پشیمانی کردند. جریمه ای در کار نخواهد بود و مسئله تمام شده است. در تمرینات همیشه احساسات وجود دارد.
 

آرین روبن:

“ ناراحت کننده ست که روبن از نوامبر بازی نکرده است. او هم همیشه چنین حسی دارد، در همین حال دکترها نشانه های خوبی دریافت کرده اند ولی او در حال حاضر حس خوبی ندارد. اگر او بتواند بار دیگر برای بایرن مونیخ به میدان برود خوب خواهد بود.
 

وضعیت بازیکنان:

“ دیویس دوباره به تمرینات برگشت و برای یکشنبه در دسترس خواهد بود. ریبری 3 روز مریض بود و یکشنبه در بازی حضور نخواهد داشت. تولیسو به زمان نیاز داد و در ضمن در برخوردش با تیاگو مشکلی برای او پیش نیامد.
 

بازی مقابل دورسلدورف:

“ دوسلدورف حریفی کاملا متفاوت نسبت به دورتموند خواهد بود. دورتموند می خواست فوتبال بازی کند و این قضیه درباره دوسلدورف کاملا فرق می کند. نباید آن ها را دست کم بگیریم. ما خارج از خانه و در یک ورزشگاه مملو از تماشاگر بازی خواهیم کرد. بازی سختی خواهد بود.
 

ندادن ضمانت کاری از سوی رومنیگه:

“ نمی خواهم درباره هر صحبتی نظر دهم. تنها روی فوتبال تمرکز دارم.
 

رقابت با دورتموند:

“ ما روی بازی های خود تمرکز می کنیم نه دورتموند. شش بازی برای ما باقی مانده و اگر در تمامی آن ها پیروز شویم ما قهرمان لیگ خواهیم بود، آن زمان دورتموند هر کاری خواست می تواند انجام دهد.

منبع
برچسب ها: نیکو کواچ فورتونا دوسلدورف بوندسلیگا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.