بزرگترین سایت خبری بایرن مونیخ در ایران
با اصرار ونسان کمپانی؛ بایرن مونیخ آماده ارائه پیشنهادی جدید به آلفونسو دیویس

با اصرار ونسان کمپانی؛ بایرن مونیخ آماده ارائه پیشنهادی جدید به آلفونسو دیویس

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، سرمربی جدید بایرن مونیخ، آلفونسو دیویس را بازیکنی آینده‌دار برای باواریایی‌ها می‌داند.

بایرن مونیخ تصمیم گرفته برای حفظ آلفونسو دیویس دست به جیب شده و پیشنهاد جدیدی به این مدافع کانادایی ارائه دهد.

به گزارش نشریه آلمانی بیلد، بایرن مونیخ آماده است تا پیشنهاد خود برای تمدید قرارداد آلفونسو دیویس، مدافع چپ با استعداد خود را به طور قابل توجهی افزایش دهد تا او را در تیم نگه دارد. این موضوع می‌تواند به منزله مانعی برای تلاش‌های رئال مادرید برای جذب این بازیکن باشد. برای چندین هفته به نظر می‌رسید که دیویس در آستانه ترک بایرن مونیخ و پیوستن به رئال مادرید است. با توجه به اینکه قرارداد او در سال 2025 به پایان می‌رسد، او باید بین تمدید قرارداد و انتقال به تیمی دیگر یکی را انتخاب کند.

مهلت ارائه پیشنهاد اولیه برای تمدید قرارداد دیویس قبلاً به پایان رسیده بود و به نظر می‌رسید او در حال بررسی انتقال به رئال مادرید است.

 

نقش کلیدی ونسان کمپانی
به نظر می‌رسد نقطه عطف مذاکرات بین دیویس و بایرن مونیخ، ورود ونسان کمپانی به عنوان سرمربی جدید این تیم بوده است.کمپانی از همان ابتدا تمایل خودش را برای حفظ دیویس به مدیران بایرن گفته و تاکید کرده بود که این مدافع چپ کانادایی را بازیکن آینده‌داری برای باواریایی‌ها می‌داند. با اصرار کمپانی، سران باشگاه بایرن، از جمله مدیر ورزشی مکس ابرل، مذاکرات با نمایندگان دیویس را از سر گرفته‌اند.

دو طرف در حال حاضر جلسه‌ای در مونیخ برای بحث در مورد شرایط جدید قرارداد برگزار کرده‌اند. اگرچه هنوز به توافق نهایی دست نیافته‌اند، اما هر دو طرف مشتاقانه به دنبال حل این موضوع هستند.

 

پیشنهاد جدید برای تمدید قرارداد
گفتگوها بین بایرن مونیخ و آلفونسو دیویس به دلیل تقاضای دستمزد بالای 20 میلیون یورو در سال توسط دیویس به بن‌بست خورده است. با درک ارزش دیویس، بایرن مونیخ اکنون آماده است تا پیشنهاد اولیه خود (بالاتر از 13 میلیون یورو) را به طور قابل توجهی افزایش دهد. در حالی که به نظر می‌رسید رئال مادرید پس از دور دوم نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا از جذب آلفونسو دیویس عقب‌نشینی کرده است، اما اکنون خبرها حاکی از آن است که این باشگاه اسپانیایی دوباره با این مدافع چپ تماس گرفته است.

گفته می‌شود رئال مادرید تمایلی به پرداخت 50 میلیون یورویی که بایرن مونیخ ممکن است برای او مطالبه کند، ندارد. در عوض، این باشگاه امیدوار است که دیویس قرارداد خود را با بایرن تمام کند و در سال 2025 به عنوان بازیکن آزاد به آنها ملحق شود.

منبع