بزرگترین سایت خبری بایرن مونیخ در ایران
بایرن مونیخ پیشتاز رقابت با چلسی بر سر یوناتان تا

بایرن مونیخ پیشتاز رقابت با چلسی بر سر یوناتان تا

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن مونیخ در حال حاضر بیش‌ترین شانس را برای جذب یوناتان از بایرلورکوزن دارد.

یوناتان تا یکی از مهره‌های کلیدی بایرلورکوزن در این فصل فوق‌العاده‌شان بوده است و همین باعث شده توجه بسیاری از باشگاه‌های بزرگ به او جلب شود. از بین این باشگاه‌ها، گویا بایرن مونیخ جدی‌ترین مشتری این بازیکن است اما در روزهای اخیر اخباری منتشر شد که چلسی نیز به یوناتان علاقه دارد.

به گزارش فابریتزیو رومانو؛ بایرن مونیخ در رقابت با چلسی بر سر یوناتان تا، دست بالاتر را دارد. علاقه باواریایی‌ها به این مدافع 28 ساله بسیار جدی است و او یکی از اهداف اصلی آن‌ها در پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی است.

یوناتان تا، یک بازیکن فیزیکی است، به خوبی بوندسلیگا را می‌شناسند و همچنین بازیکن تیم ملی آلمان است که این ویژگی‌ها دلایل علاقه بایرن مونیخ به او هستند. از قرارداد یوناتان تا با بایرلورکوزن تنها یک سال دیگر باقی مانده و بایرن مونیخ این شرایط را یک فرصت عالی برای تقویت خط دفاعش در پنجره تابستانی می‌داند. باواریایی‌ها طی هفته‌های آینده برای جذب یوناتان تا، اقدام خواهند کرد.


مشخص شدن ارقام قرارداد یوناتان تا در صورت پیوستن به بایرن مونیخ
کریستین فالک و توبی آلتشفل از بیلد گزارش داده‌اند یوناتان تا در صورت پیوستن به بایرن مونیخ، حقوق ناخالص 9 میلیون یورویی در سال دریافت می‌کند که البته همراه با آن، 3 میلیون یوروی ناخالص نیز بند پاداش در قرارداد او گنجانده شده است. این بازیکن از قبل اعلام کرده علاقه دارد به بایرن مونیخ بپیوندد اما تصمیم نهایی، پس از یورو 2024 گرفته خواهد شد.

منبع