بزرگترین سایت خبری بایرن مونیخ در ایران
برگشت دوباره ژائو پالینیا به لیست خرید بایرن مونیخ

برگشت دوباره ژائو پالینیا به لیست خرید بایرن مونیخ

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، نام ژائو پالینیا دوباره در بین سران بایرن مونیخ به‌طور جدی مطرح شده است.

منتفی شدن انتقال ژائو پالینیا به بایرن مونیخ یکی از پر حاشیه‌ترین اتفاقات پنجره نقل‌وانتقالاتی تابستان گذشته بود و این بازیکن حتی در واپسین ساعت‌های پنجره تابستانی در تست‌های پزشکی باواریایی‌ها شرکت کرد اما فولام به دلیل پیدا نکردن جانشین، در نهایت با انتقال او موافقت نکرد.

حال به گزارش پاتریک برگر از اسکای آلمان؛ ژائو پالینیا دوباره تبدیل به یکی از اهداف اصلی بایرن مونیخ در پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی شده است. در حال حاضر یک توافق شفاهی بین باواریایی‌ها و این هافبک دفاعی پرتغالی وجود دارد.

مکس ابرل عضو هیئت مدیره، کریستوف فرویند مدیر ورزشی و ونسان کمپانی همگی خواهان حضور پالینیا در مونیخ هستند. بایرن مونیخ و فولام اکنون با یکدیگر در ارتباطند و آن‌ها برای این بازیکن 28 ساله، حاضرند مبلغی در حدود 40 تا 45 میلیون یورو هزینه کنند. 

گفتنی است قرارداد پالینیا با فولام تا سال 2028 اعتبار دارد و البته یک بند برای تمدید یک سال دیگر آن نیز در قراردادش گنجانده شده است. همچنین او در فصلی که گذشت، از خود آمار 4 گل و 1 پاس گل را ثبت کرد.

 

کم رنگ شدن علاقه بایرن مونیخ به مارتین زوبیمندی
به گزارش کریستین فالک و توبی آلتشفل از بیلد؛ علاقه بایرن مونیخ به مارتین زوبیمندی کاهش یافته است. سران این باشگاه اعتقاد دارند زوبیمندی بیش‌تر از اینکه یک هافبک دفاعی باشد، یک هافبک میانی است.

تمرکز باواریایی‌ها روی جذب یک هافبک دفاعی است. آمادو اونانا از اورتون از جمله گزینه‌های مورد علاقه بایرن مونیخ است و نام ژائو پالینیا نیز هنوز در لیست حضور دارد اما تنها در صورتی جذب می‌شود که قیمت این انتقال برای باواریایی‌ها معقولانه باشد.

گفتنی است قرارداد زوبیمندی با رئال سوسیداد تا سال 2027 اعتبار دارد اما یک بند فسخ 60 میلیون یورویی در آن گنجانده شده که این تابستان در دسترس باشگاه‌های علاقه‌مند خواهد بود. قرارداد اونانا با اورتون نیز در سال 2027 به پایان می‌رسد.

منبع