بزرگترین سایت خبری بایرن مونیخ در ایران
مکس ابرل: ترکیب بایرن مونیخ مدت‌هاست که تغییر خاصی نداشته است

مکس ابرل: ترکیب بایرن مونیخ مدت‌هاست که تغییر خاصی نداشته است

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، مکس ابرل درباره برنامه‌های بایرن مونیخ در پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی صحبت کرده است.

بایرن مونیخ تحت هدایت توماس توخل یکی از ناامیدکننده‌ترین و ضعیف‌ترین فصل‌های خود در چند سال اخیر را پشت سر گذاشت و این باعث شده زنگ‌های خطر در مونیخ به صدا در بیایند.

به نقل از اسکای آلمان؛ حال مکس ابرل عضو هیئت مدیره بایرن مونیخ و از افراد تصمیم‌گیرنده در نقل‌وانتقالات این باشگاه، به تازگی درباره برنامه‌هایی که برای این پنجره تابستانی دارند و همچنین دلیل انتخاب ونسان کمپانی صحبت کرده است. 

 

معیارهای بایرن مونیخ برای انتخاب سرمربی
 سبک بازی دیگر مهم‌ترین ویژگی یک مربی است زیرا امروز دیگر مربیانی وجود ندارند که تنها بخواهند با توپ یا بدون توپ بازی کنند. چنین چیزی را درباره پپ گواردیولا و یورگن کلوپ دیده‌ایم که اوایل سبک بازی‌شان بسیار متفاوت بود اما اکنون بسیار به یکدیگر شبیه شده است. هر مربی‌ای که ما برای بایرن مونیخ در نظر داریم باید بتواند این‌کار را انجام دهد که چه بدون توپ و چه با توپ، راه‌حل‌های درستی را بیابد.

 

ترکیب بایرن مونیخ نیاز به تغییر دارد 
 مدت زیادی است که ترکیب بایرن مونیخ دچار تغییر نشده است. اکنون نیز ما نمی‌خواهیم انقلاب کنیم بلکه به دنبال تکامل خود هستیم. قطعاً می‌خواهیم چیزهایی را تغییر دهیم و در طول جست‌وجو برای سرمربی جدید، این روند را آغاز کردیم. ما می‌خواهیم شرایط رقابتی و جذابی را ایجاد کنیم. ما می‌خواهیم بازیکنان جوان آکادمی‌مان را ادغام کنیم تا آن‌ها بتوانند چهره‌های آینده باشگاه باشند. اکنون مربی مناسبی برای این‌کار پیدا کردیم، کسی که میل، انرژی و قدرت با خود به ارمغان می‌آورد. از اینکه چنین گزینه هیجان‌انگیز و جالبی را پیدا کرده‌ایم، بسیار خوشحالم. یک فرد بزرگ که می‌داند رختکن‌های بزرگ، چگونه کار می‌کنند. 

 

جذب ژائو پالینیا می‌توانست به ما کمک کند 
 این انتقال می‌توانست به ما کمک کند. اینگونه مصدومیت‌ها برای ما مشکلات کم‌تری ایجاد می‌کرد و به عمق ترکیب نیز کم‌تر ضربه می‌خورد. 
 

می‌خواهیم چیزهای زیادی را تغییر دهیم 
 ما قطعاً می‌خواهیم همه چیز را تغییر دهیم. دقیقاً می‌دانیم چه می‌خواهیم و آن را دنبال خواهیم کرد. 

منبع