بزرگترین سایت خبری بایرن مونیخ در ایران
رد شدن پیشنهاد اول بایرن مونیخ برای ژائو پالینیا توسط فولام

رد شدن پیشنهاد اول بایرن مونیخ برای ژائو پالینیا توسط فولام

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، اولین پیشنهاد بایرن مونیخ برای ژائو پالینیا توسط فولام رد شده است.

منتفی شدن انتقال ژائو پالینیا به بایرن مونیخ یکی از پر حاشیه‌ترین اتفاقات پنجره نقل‌وانتقالاتی تابستان گذشته بود و این بازیکن حتی در واپسین ساعت‌های پنجره تابستانی در تست‌های پزشکی باواریایی‌ها شرکت کرد اما فولام به دلیل پیدا نکردن جانشین، در نهایت با انتقال او موافقت نکرد.

حال نام این هافبک دفاعی یک‌بار دیگر به لیست نقل‌وانتقالاتی بایرن مونیخ برگشته است و به نظر می‌رسد باواریایی در این پنجره تابستانی نیز مصمم به جذب پالینیا هستند.

به گزارش دیوید اورنستین از اتلتیک؛ بایرن مونیخ در اواخر هفته گذشته پیشنهادی در حدود 35 میلیون یورو برای ژائو پالینیا به فولام ارائه داد که البته این پیشنهاد توسط باشگاه انگلیسی رد شد. 

با این حال مذاکرات بین دو طرف همچنان ادامه دارد و باواریایی‌ها تلاش می‌کنند با فولام به توافق برسند. گفتنی است قرارداد پالینیا با فولام تا سال 2028 اعتبار دارد و البته یک بند برای تمدید یک سال دیگر آن نیز در قراردادش گنجانده شده است. همچنین او در فصلی که گذشت، از خود آمار 4 گل و 1 پاس گل را ثبت کرد.

 

توافق شخصی بایرن مونیخ با ژائو پالینیا
به گزارش فابریتزیو رومانو؛ بایرن مونیخ و ژائو پالینیا به توافق شخصی رسیده‌اند. قرارداد آماده است و دو طرف اکنون بر سر حقوق با یکدیگر توافق دارند. این هافبک دفاعی پرتغالی مشتاق حضور در مونیخ است. مذاکرات فعلی دو باشگاه بر سر مبلغی در حدود 45 میلیون یورو ادامه دارد.

توبی آلتشفل از بیلد نیز گزارش داده بایرن مونیخ پس از پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی همواره با ژائو پالینیا در تماس بوده و در طی این مکالمات، پالینیا مدام سؤال می‌کرده که آیا هنوز احتمال پیوستنش به بایرن وجود دارد یا خیر. او هیچ‌گاه از رویایش برای حضور در مونیخ دست نکشید. در نهایت پس از آنالیز ترکیب فعلی، ونسان کمپانی و مدیران باشگاه به این نتیجه رسیدند برای تقویت خط هافبک، نیاز به بازیکنای با ویژگی‌های پالینیا دارند.

منبع