بزرگترین سایت خبری بایرن مونیخ در ایران
گوندوگان: باید از این دو ستاره آلمان مراقبت کنیم

گوندوگان: باید از این دو ستاره آلمان مراقبت کنیم

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، ایلکای گوندوگان می‌گوید مسئولان تیم ملی آلمان باید از جمال موسیالا و فلورین ویرتز مراقبت کنند.
تیم ملی آلمان با مخلوطی از ستاره‌های جوان و باتجربه، امید زیادی برای قهرمانی در مسابقات یورو ۲۰۲۴ در خانه خود دارند.

یکی از نقاط قوت آنها در خط حمله است که بازیکنانی مانند جمال موسیالا و فلورین ویرتز حضور دارند. این دو بازیکن در بوندسلیگا رقیب یکدیگر هستند و در فصلی که گذشت بارها با هم مقایسه شدند، اما در تیم ملی یک هدف یکسان دارند.

با اینکه برخی رسانه‌ها و هواداران سعی در مقایسه این دو بازیکن دارند، اما فلورین ویرتز روز گذشته در مصاحبه‌ای از آنها خواست این رویکرد را در قبال خودش و ستاره بایرن مونیخ ادامه ندهند.


امروز هم ایلکای گوندوگان در گفت‌وگو با بیلد بر لزوم مراقبت از این دو ستاره ژرمن‌ها تاکید کرد. او گفت:

«ما باید مطمئن شویم که تعادل را بین آنها حفظ می‌کنیم. من درک می‌کنم که این دو پسر با استعداد فوق‌العاده‌ای که دارند، دوست دارند در هر موقعیتی صاحب توپ باشند و آن را جلو ببرند. برای چیزهای زیادی باید تمرین کنیم و هماهنگی بین آنها یکی از این موارد است. این پسرها برای باشگاه‌های مختلف بازی می‌کنند، بنابراین مهم است که با آن‌ها کار کنیم تا تصمیمات درستی در بازی‌ها بگیرند. ما باید از آنها مراقبت کنیم و نگذاریم به مسیر اشتباه بروند یا سبک بازی اشتباهی داشته باشند. من معتقدم که هنوز جای پیشرفت داریم و در خط حمله می‌توانیم خطرناک‌تر باشیم.»

منبع