بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، اسون اولرایش به شایعات پیرامون پیوستن الکساندر نوبل به بایرن مونیخ واکنش نشان داد.

الکساندر نوبل دروازه بان 22 ساله باشگاه شالکه در هفته های اخیر به عنوان یکی از گزینه های جدی بایرن مونیخ برای فصل بعد مطرح شده است. گفته می شود که بایرنی ها قصد دارند تا با جذب نوبل یک دروازه بان مطمئن دیگر هم به ترکیب استفاده کنند و در صورت بروز هر گونه مشکل برای مانوئل نویر، در این پست حساس به مشکل نخورند.

اسون اولرایش که در چند فصل اخیر به عنوان دروازه بان دوم بایرن مونیخ عمل کرده و به خاطر مصدومیت های متعدد نویر در دو فصل اخیر فرصت بازی زیادی به دست آورده در مصاحبه با اشپورت بیلد درباره پیوستن نوبل به بایرن مونیخ گفت:

“ کسی در این باره با من صحبت نکرده است. فکر نمی کنم نوبل برای نشستن روی نیمکت و تبدیل شدن به دروازه بان دوم بایرن مونیخ به این تیم بپیوندد، آن هم زمانی که می تواند در شالکه به عنوان دروازه بان اصلی بازی کند. مانو هنوز با بایرن قرارداد دارد و بدون تردید او انتخاب اول خواهد بود. از نظر من تبدیل یک دروازه بان 22 ساله به یک نیمکت نشین بدون معنی خواهد بود.
 

نوبل که سابقه بازی برای تیم زیر 21 ساله های آلمان را هم در کارنامه دارد این فصل فرصت زیادی برای حضور درون دروازه شالکه به دست آورده است. قرارداد این دروازه بان مستعد تا 2020 اعتبار دارد. مسئولان فنی بایرن مونیخ هنوز به صورت جدی برای جذب نوبل وارد عمل نشده اند و در صورتی که نویر مشکلی جدی نداشته باشد بعید است این دروازه بان جوان و آینده دار هم به بایرن بپیوندد.

منبع
برچسب ها: اسون اولرایش الکساندر نوبل شالکه نقل و انتقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.