بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن مونیخ هم وارد صف مشتریان آنتوان گریزمان شده است.

وقتی آنتوان گریزمان اعلام کرد اتلتیکومادرید را ترک خواهد کرد، خیلی ها فکر می کردند مقصد او بارسلونا خواهد بود. اما اخبار جدیدی که منتشر شده نشان می دهد گریزمان می تواند مقصد کاملا متفاوتی داشته باشد.

به گزارش رویز آنتونیتو از کادنا کوپه، بایرن مونیخ هم به جذب این ستاره فرانسوی علاقه مند است. در این گزارش می خوانیم، بایرنی ها با مائود گریزمان، خواهر و مدیر برنامه های آنتوان گریزمان تماس گرفته اند و این یعنی همه چیز کاملا جدی است. همه می دانند که بایرن می خواهد خط حمله اش را در تابستان پیش رو تقویت کند و گریزمان می تواند دقیقا همان بازیکنی باشد که مدافع عنوان قهرمانی بوندس لیگا برای جایگزینی ریبری و روبن نیاز دارد.

منبع
برچسب ها: آنتونی گریزمن اتلتیکو مادرید نقل و انتقالات
دیدگاه ها
Hamed Bavaria 1 پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۲
حالا ببینین کی گفتم, سران بایرن پول واسه ستاره ها خرج نمیکنن! امیدوارم اولی کان بیاد سیاستشون تغییر کنه
die mannschaft 0 پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۱
دوست عزیز نظر شما درسته ! ولی باید در نظر داشته باشیم همه چیز دست مدیریت نیست .مثلا شما در نظر بگیرید که اکثر بازیکنهای بزرگ به خاطر دیده شدن و مسائله تبلیغاتی به لالیگا و لیگ جزیره میرن و نمونه ای هم که غیر از اینها باشه مثله پاریسن ژرمن واسه اینکه بتونه بازیکنی رو بخره که حاضر باشه تو لاشمپیونه بازی کنه باید دو برابر ارزش واقعی بازیکن پرداخت کنه. تا زمانی که سیستم مدیریتی واز اون مهم تر قانون 51+ 49 تو بوندسلیگا اصلاح نشه شاهد پیشرفت بوندسلیگا نخواهیم بود
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.