بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن مونیخ یک ماه فرصت دارد تا مشخص کند هامس رودریگز را می خواهد یا باید به مادرید برگردد.

به نقل از آ.اس، بایرن مونیخ یک ماه فرصت دارد تا به رئال مادرید اعلام کند که هامس رودریگز را می خواهد یا نه. اگر باواریایی ها قصد حفظ این بازیکن را داشته باشند باید 42 میلیون یورو به به رئال مادرید بپردازند در غیر این صورت هامس باید با پایان قراردادش به مادرید برگردد.

بایرن مونیخ 2 بازی سخت را پیش رو دارد. در بوندسلیگا باید به مصاف آینتراخت فرانکفورت بروند و یک هفته بعد نیز در فینال جام حذفی مقابل لایپزیش قرار می گیرد. بعد از این دو بازی مسئولین باشگاه آلمانی نظر قطعیشان در خصوص آینده هامس می دهند. تا الان صحبت های ضد و نقیض در خصوص هامس شنیده شده است. رومینگه عنوان کرده بود که بازیکن کلمبیایی در مونیخ می ماند اما حسن صالح حمیدزیچ نظر مخالفی با رئیس باشگاه داشت و عنوان کرد هنوز باشگاه تصمیمی نگرفته است.

در صورت ماندن کوواچ در بایرن مونیخ، هافبک کلمبیایی قصد جدایی از باواریایی ها را دارد. از آن جایی که زیدان نیز به او اعتقاد ندارد، کهکشانی ها نیز او را برای فروش می گذارند تا از پول فروش او در نقل و انتقالات استفاده کنند. از یوونتوس و پاری سن ژرمن به عنوان مقصدهای بعدی هامس نام برده می شود.

منبع
برچسب ها: خامس رودریگس رئال مادرید نقل و انتقالات
دیدگاه ها
German 1974 2 پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۵
بهتر بود این پسر لوس از بایرن برود و کوتینیو به تیم اضافه شود
die mannschaft 0 جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۸
دوست عزیز حدود بیست ساله که فوتبال لیورپول رو دنبال میکنم البته حضور دیتمار هامان نقطه ی عطف این داستان بوده .در هر صورت میخوام بگم کوتینیو فوتبالیستی نیست که بشه برای روزهای بزرگ روش حساب کرد واز لحاظ روانی اصلا در حد خامس نیست .کوتی بازیکنی بسیار احساسی و با فراز و نشیب زیاده و بدرد تیمهای پولداری میخوره که یه تیم کامل روی نیمکت ذخیره نگه میدارن.خامس اگر مورد کم لطفی کواچ قرار نمیگرفت حتما نظر شما هم تغییر میکرد.فقط به قسمت تفکرات غلط کواچ اشاره میکنم .زمانی که مولر برای بازی با لیورپول محروم بود و در بازی برگشت هم کیمیش محروم شد . بایرن 3 بازی تو لیگ و پوکال انجام داد که تو اون بازیها کیمیش هر سه بازی فیکس بود و خامس که جایگزین مولر بود یک بازی!
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.