بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، مدافع سابق باواریایی ها دو سال در خدمت این تیم بود و از دوران حضورش در آنجا تمجید کرد.

مهدی بن عطیه، مدافع باشگاه الدحیل که در ژانویه از یوونتوس جدا شد و به این تیم پیوست، در خصوص دوران حضورش در بایرن مونیخ به گفتگو پرداخت.

در مصاحبه با یاهو اسپورت، او در ابتدا گفت:

“ بایرن مونیخ باشگاه بسیار بزرگی است. عجب سازماندهی خوبی در آنجا برقرار است. وضعیت بسیار خوبی در آنجا وجود دارد و بهترین افراد آنجا هستند تا به شما کمک کنند در زمین بهترین عملکرد را داشته باشید. هرگز کیفیت تمرینی مانند تمرینات بایرن مونیخ ندیده بودم. واقعا از بابت کیفیت و سختی تمرینات شوکه شدم. سطح تمرینات بسیار بالا بود.
 

وی ادامه داد:

“ اولین باری که پیراهن بایرن مونیخ را بر تن کردم، احساسی باورنکردنی داشتم. در واقع عظمت این باشگاه بزرگ را درک کردم. شما متوجه می شوید سطح انتظارات چقدر بالاست. شما بازیکن بایرن مونیخ هستید و هرکسی نمی تواند پیراهن این تیم را بپوشد. بنابراین ارائه عملکردی خوب در این باشگاه واقعا سخت است.
 

مدافع باتجربه افزود:

“ پس از اولین سال حضورم در بایرن مونیخ، از آقای رومنیگه خواستم اجازه دهد به فوتبال ایتالیا بازگردم. او این درخواست را رد کرد ولی به من قول داد اگر شرایطم خوب پیش نرود، بهترین کار را برای من و خانواده ام انجام خواهد داد. تابستان سال بعد او می توانست مرا با قیمتی بالاتر به تیمی در انگلستان بفروشد ولی روی قولش ماند. او واقعا مرد بزرگی است.

منبع
برچسب ها: مهدی بن عطیه
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.