بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، شانس نیکو کواچ برای نشستن روی نیمکت بایرن مونیخ در فصل آینده به حداقل رسیده است.

روز گذشته گل آلمان و اشپاکس در خبری از اخراج نیکو کواچ در پایان فصل خبر دادند، خبری که کارل هاینتس رومنیگه چند دقیقه بعد از انتشار، آن را قویا تکذیب کرد. با وجود اینکه مسولان بایرن از ادامه همکاری با کواچ در فصل آینده می گویند اما به نظر می رسد حقیقت چیز دیگری است.

بیلد و اشپورت بیلد هم در خبری اعلام کرده اند که مسئولان رده بالای باشگاه هنوز درباره آینده کواچ تصمیم نهایی را نگرفته اند ولی برکناری او حتی در کسب دوگانه هم اتفاق غیرممکنی نیست. یکی از مشکلات اساسی که منجر به وجود آمدن چنین وضعی شده را می توان وضعیت رختکن بایرن مونیخ دانست که تعدادی از بازیکنان مخالف کواچ هستند و آن ها انتظار دارند باشگاه سرمربی تیم را اخراج کند.

رومنیگه و اولی هوینس هم هنوز روی آینده کواچ به جمع بندی نرسیده اند. اختلاف و ضدیت رومنیگه با کواچ از مدت ها قبل رسانه ای شده اما هوینس که عامل اصلی در گماردن کواچ به عنوان سرمربی بایرن بود هنوز نتوانسته تصمیم نهایی اش را در این باره اتخاذ کند. در واقع هونس هنوز مشکوک است که آیا کواچ می تواند با جذب چند بازیکن جدید تیم را در لیگ قهرمانان بیش تر از فصل جاری به پیش ببرد یا نه.

منبع
برچسب ها: نیکو کواچ اولی هوینس کارل هاینس رومنیگه
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.