بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، فرانک ریبری و آرین روبن وداع باشکوهی با بایرن مونیخ داشتند.

فرانک ریبری در آخرین بازی اش با پیراهن بایرن مونیخ در ورزشگاه آلیانز آرنا، تجربه فوق العاده و بی نظیری داشت. او از همان ابتدا، نشان داد که بیش از روبن و رافینیا احساساتی شده و قبل از بازی اشک ریخت.

به گزارش وب سایت رسمی بایرن مونیخ، بایرن 5-1 آینتراخت فرانکفورت را در هم کوبید و شیلد قهرمانی را به دست آورد. اما بدون شک، زیباترین صحنه های بازی، گلزنی ریبری و روبن در این بازی خاص بود. ریبری بعد از گل فوق العاده ای که به ثمر رساند، اشک ریخت و پیراهنش را از تن درآورد و به سمت طرفداران بایرن رفت. او احساساتش را به خوبی به همه دوستداران بایرن نشان داد. ریبری بعد از این بازی خاطره انگیز اظهار داشت:

“ همه خانواده ام، فرزندانم، همسرم، پدرومادرم، پدرومادر همسرم و پسرعموهایم از فرانسه آمدند تا در این بازی خاص کنار من باشند. همه چیز سخت بود ولی نکته اصلی این است که قهرمان شدیم. این آخرین لحظه باشکوه و بزرگ من در آلیانز آرنا بود؛ در کنار هم تیمی هایم و طرفداران. دوران من در این باشگاه 2-3ساله نبود. 12سال از عمر من به عنوان بازیکن بایرن گذشت و لحظات و خاطرات و تجربیات فوق العاده ای داشتم.
 

وی در ادامه افزود:

“ بهترین فصل من در بایرن در سال 2013 رقم خورد. دستاوردهایمان در آن فصل باورنکردنی بود. بالاخره زمانی می رسد که شما به نقطه آخر می رسید و باید آن را بپذیرید.
 

اولی هونس در مورد واکنش احساسی اش به گل ریبری اظهار داشت:

“ در آن لحظه نتوانستم اشک هایم را متوقف کنم. واقعا لحظه زیبا و باورنکردنی بود.

منبع
برچسب ها: فرانک ریبری
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.