بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن مونیخ یکی از تیم هایی است که علاقه زیادی به جذب کای هاورتس، هافبک تهاجمی بایرلورکوزن دارد ولی به احتمال فراوان این هافبک جوان در فصل بعد نیز در تیم فعلی خود توپ خواهد زد.

در گفتگو با اشپورت بیلد، لوتار ماتئوس، بازیکن سابق بایرن مونیخ و تیم ملی آلمان در خصوص هاورتس گفت:

“ کای هاورتس بازیکن مورد علاقه این فصل من است. به بایرن مونیخ توصیه می کنم او را در تابستان به خدمت بگیرد. آنها بهتر است اکنون چند میلیون بیشتر صرف کنند تا اینکه اجازه دهند او به تیمی خارج از کشور برود. می توانم هاورتس را در کنار بازیکنی مانند مسی در بارسلونا تصور کنم. او همچنین برای رئال مادرید نیز بازیکنی مناسب است.
 

هاورتس 19 ساله که سومین فصل حضورش در بوندس لیگا را سپری می کند در رقابت های این فصل موفق به زدن 10 گل و ارسال 4 پاس گل شده است. 

منبع
برچسب ها: لوتار ماتئوس کای هافرتس بایر لورکوزن نقل و انتقالات
دیدگاه ها
die mannschaft 0 چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۸
حالا اگر بایرن این بچه رو از تیمی قدرتمند از لحاظ مالی مثله لورکوزن بخره , همه جبهه میگیرن که بایرن قصد تخریب لورکوزن رو داره ! ولی نمیدونن یا نمیخوان به این فکر کنن که چرا لورکوزن با اینکه نیاز مالی نداره و میتونه تیم بهتری بسازه بازیکنش رو میفروشه و هیچ پیشرفتی نمیکنه.به قول اُلف کرستِن که بعد از فروش چندین بازیکن خوب و تاثیر گذار از لورکوزن تو تابستون ساله 2001 و 2002 گفته بود اگر شرایط همینطور پیش بره لورکوزن به باشگاهی ثروتمند در بوندسلیگای 2 تبدیل میشه.متاسفانه این یه درد مزمن تو فوتبال آلمانه که هیچ تیمی نمیخواد شبیه بایرن بشه بلکه با تخریب بایرن میخوان شبیه خودشون بشه
میرو 0 چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۶
انتقال برانت به دورتموند با 25 میلیون یورو چقدر راحت و با مبلغ واییناین انتقال انجام شد واقعا اگه بایرن هم مشتری برانت بود همینقدر راحت انجام میشد با وجود این، از اینکه دورتموند هازارد برانت و شولز را گرفته خوشحالم بازیکنان خوب در بوندس لیگا به ارتقا سطح این لیگ کمک می کنه
میرو 0 پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۲۰
ببخشید مبلغ پایین
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.