بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن مونیخ امشب برای کسب دومین جامش در این فصل به میدان می رود.

دیدار نهایی جام حذفی آلمان روز شنبه برگزار می شود. تیم های بایرن مونیخ و لایپزیش در آخرین دیدار فصل 2018/19 فوتبال آلمان را در ورزشگاه المپیک اشتادیون برلین به مصاف هم می روند. نیکو کواچ عصر جمعه در کنفرانس خبری قبل از این بازی شرکت کرد. این بازی آخرین حضور آرین روبن، فرانک ریبری و رافینیا در بایرن مونیخ خواهد بود.

حضور روبن، ریبری و رافینیا در ترکیب اصلی:

“ فردا وظیفه دشواری داریم. باید به بازیکنانی که در طول فصل عملکرد خوبی داشته اند اعتماد کنیم. ما بهترین تیم ممکن را به زمین می فرستیم.
 

صحبت های رومنیگه درباره آینده نیمکت بایرن مونیخ:

“ این صحبت ها اکنون زیاد مهم نیستند. می خواهم تمام انرژی ام را روی بازی فردا متمرکز کنم. تمامی بحث های دیگر اکنون از اهمیت کمتری برخوردارند. برای صحبت در این باره بعد از بازی زمان کافی در اختیار داریم.
 

دیدار مقابل لایپزیش:

“ در بازی نهایی جام حذفی هیچ تیمی شانس بیشتری برای قهرمانی ندارد. سال گذشته بازی بین فرانکفورت و بایرن مونیخ این را ثابت کرد. بازی سخت و غیرقابل پیش بینی خواهد بود.
 

وضعیت بازیکنان:

“ مانوئل نویر فردا بازی خواهد کرد، او کاپیتان تیم است و این فصل بازی های خوبی انجام داده و یکی از پایه های تیم ماست. لئون گورتسکا بازی را از دست می دهد اما انتظار دارم کیفیت تیم ما افت نکند چون گزینه های بسیار خوبی برای خط هافبک در اختیار داریم.
 

لایپزیش:

به نظرم بایرن مونیخ، دورتموند و لاپیزیش 3 تیمی خواهند بود که در سال های آینده برای کسب عنوان قهرمانی رقابت می کنند. لایپزیش ساختاربندی بسیار خوب باشگاهش را نشان داده است.

منبع
برچسب ها: نیکو کواچ لایپزیگ جام حذفی آلمان
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.