بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، کارل هاینس رومینیگه، رئیس باشگاه بایرن مونیخ، خبر از قطع همکاری این باشگاه با خامس رودریگز داد.

همانطور که پیش بینی می شد باشگاه بایرن مونیخ علاقه ای به دائمی کردن قرارداد خامس ندارد و بعد از سپری شدن 2 سال حضور قرضی این هافبک کلمبیایی در مونیخ، وی دوباره تحت قرارداد رئال مادرید خواهد بود.

 

رومینیگه در این خصوص گفت: "خامس در مکالمه ای شخصی از من درخواست جدایی کرد و تقاضا داشت بایرن مونیخ بند قرارداد او را فعال نکند. خامس قصد دارد به طور دائم در ترکیب قرار گیرد اما جایگاه هیچ کس در بایرن مونیخ تضمین شده نیست و در این شرایط ماندن او منطقی نخواهد بود."

 

چندی قبل باشگاه بایرن مونیخ شایعات فعال سازی بند حفظ خامس و فروش وی با قیمتی بالاتر را رد کرده و این کار را "قاچاق انسان" توصیف کرد.

 

در این شرایط و با توجه به اینکه رئال مادرید نیز هیچ تمایلی به حفظ خامس ندارد، احتمالا سری آ مقصد بعدی این بازیکن خواهد بود. هم کریستیانو رونالدو علاقه زیادی به همبازی شدن دوباره با خامس این بار در تورین دارد و هم کارلو آنچلوتی از مدیریت ناپولی خواسته مقدمات حضور شاگرد سابق خود در سن پائولو را فراهم کند و بدین ترتیب احتمالا خامس به زودی راهی ایتالیا خواهد شد.

منبع
برچسب ها: کارل هاینس رومنیگه خامس رودریگس
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.