بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، باشگاه بایرن مونیخ با انتشار بیانیه‌ای رسما اعلام کرد هامس رودریگز در این تیم نمی‌ماند.

به گزارش سایت رسمی بایرن مونیخ، هامس 27 ساله پس از دو سال حضور قرضی در بایرن مونیخ از این باشگاه جدا می‌شود. او شخصا درخواست کرده بود تا بند خرید دائمش از رئال مادرید فعال نشود و بایرن نیز به خواست او احترام گذاشت. کارلس هاینتس رومنیگه ضمن تقدیر از عملکرد هامس در این دو سال برای او بهترین‌ها را در آینده آرزو کرد.

هامس نیز گفت:

“ از باشگاه و هواداران که همیشه از من حمایت کردند، تشکری ویژه می‌کنم. دو سال فراموش نشدنی را در مونیخ سپری کردم و همواره احساس بسیار خوبی داشتم. بهترین خاطراتم را هیچ گاه از یاد نمی‌برم و برای بایرن مونیخ در آینده بهترین‌ها را آرزو دارم.
 

گفتنی است هامس مجموعا 67 بازی برای بایرن در این مدت انجام داد و ضمن زدن 15 گل موفق به ارسال 20 پاس گل هم شد. هامس که تا سال 2021 با رئال مادرید قرارداد دارد، به صورت مقطعی به این تیم برمی‌گردد تا به تیم دیگری فروخته شود. گفته می‌شود ناپولی فعلا جدی‌ترین مشتری این بازیکن است.

منبع
برچسب ها: خامس رودریگس
دیدگاه ها
آلبرت اشپیر 0 چهارشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۹
زیر نظر هاینکس بازیکن خیلی خوبی بود تو بازی با رئال گل زد و پاس گل داد ولی امسال زیر نظر کواچ نتونست قابلیتهاش رو نشون بده بخصوص تو بازی با لیورپول نتونست تاثیرگذار باشه.
R&R 0 چهارشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۵
خامس بازیکن خیلی خوبیه. فصل قبل هم با پاس گل های خوبش این کیفیت خوب رو ازش دیدیم. بازیکنایی مثل خامس و متاسفانه کای هاورتز ، فکر نکنم جایی تو تفکرات دفاعیه کواچ داشته باشن. تا جایی که من از بایرن به یاد دارم، بایرن همیشه تیمی هجومی بوده ولی آقای کواچ که با احتیاج تیم رو هدایت میکنه، نمی دونه از میراث باقی مونده از یوپ هاینکس و پپ گواردیولا تبعیت کنه یا سبک‌ بازی خودش رو عملی کنه (فعلاً که شاهد حالت دوم بودیم). کواچ دوست داره با وینگر ها فقط توپ بریزه سردروازه و عملا بازیکنایی مثل خامس که تمایلات هجومی دارن رو می فرسته پی نخود سیاه. بخاطر همین شاهد درخشش هافبک های هجومی مثل خامس در دوران یوپ هاینکس و افت شدید خامس در زمان کواچ بودیم.
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.