بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بنجامین پاوار، مدافع جدید باشگاه بایرن مونیخ از رقابت با دیگر مدافعان این تیم نمی ترسد و می خواهد با رقابت، پیشرفت کند.

به نقل از اشپورت بیلد، مدافع جوان در این خصوص گفت:

“ هیچ فشاری روی خودم حس نمی کنم. از فوتبال خود و توانایی هایم آگاهم. بنابراین از بابت خودم مطمئنم. همچنین می دانم که رقابت، بخشی از فوتبال است. این مرا نمی ترساند و البته باعث پیشرفت من می شود. من می توانم در دو پست بازی کنم و همچنین در یک فصل، بازی های زیادی پیش روی تیم خواهد بود.
 

وی در ادامه صحبت های خود در خصوص پیوستن به بایرن مونیخ افزود:

“ می دانستم بایرن مونیخ به دنبال تجدید ترکیب خود است و می خواستم بخشی از آن باشم. این باشگاه بسیار بزرگ و دارای بازیکنانی فوق العاده است. بسیار برای شروع کار در اینجا هیجان دارم و می خواهم جام های زیادی با بایرن مونیخ کسب کنم. وقتی قهرمان جام جهانی می شوید، دوست دارید در لیگ قهرمانان اروپا را نیز فتح کنید. باشگاه نیز طی سال های اخیر برای آن تلاش کرده است.
 

مدافع فرانسوی در خصوص عملکردش در فصل اخیر به همراه اشتوتگات تصریح کرد:

“ پس از جام جهانی شرایطم چه از نظر جسمانی و چه ذهنی خوب نبود. در واقع استراحتی نداشتم و باشگاه اشتوتگارت نیز وضعیت سختی داشت. در کل فکر می کنم فصلی خوب سپری کردم ولی در کل جواب نداد. بسیار ناراحتم که باشگاه به بوندسلیگای 2 سقوط کرد.

منبع
برچسب ها: بنجامین پاوارد
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.