بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، وینگر آلمانی هنوز تصمیمی راجع به آینده خود نگرفته است.

انتقال لروی سانه به بایرن مونیخ هفته هاست بر سر زبان ها افتاده و این در حالی است که کارل هاینتس رومنیگه، مدیر باواریایی ها اعلام کرد همه چیز به تصمیم سانه بستگی دارد.

نشریه بیلد طی خبری در این خصوص اعلام کرد که وینگر آلمانی هنوز تصمیمی در این خصوص نگرفته است. در واقع رجینا وبر، مادر و مدیر برنامه های سانه می خواهد که فرزندش به کشور آلمان برگردد ولی نامزد او خواهان ماندن در انگلستان است.

بیلد در ادامه خبر خود عنوان کرده است که سانه چند هفته پیش با دیوید بکام در لندن دیدار کرده است. دلیل این ملاقات این بود که وینگر آلمانی می خواهد بکام را به عنوان مدیر برنامه های خود انتخاب کند. این باعث خواهد شد خانواده او از تصمیمات ورزشی او فاصله گیرند.

سانه در فصل سپری شده مسابقات باشگاهی اروپایی در منچسترسیتی بیشتر نیمکت نشین بود و به همین دلیل قراردادش را با سیتیزن ها نیز تمدید نکرده است.

منبع
برچسب ها: لروی سانه منچستر سیتی نقل و انتقالات
دیدگاه ها
die mannschaft 1 شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۳
دوران نامزدی و قبل از عقد واسه اینه که هر دو طرف همدیگه رو بشناسن ! حالا در به نظر شما با دختری که مانع پیشرفت شما میشه میشه آینده ای داشت؟
die mannschaft 0 شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۴
دوستان عزیز کامنت بالا رو واسه شوخی گذاشتم و آخرش با ایموجی منظورم رو رسوندم ولی دقت نکردم که تو محیط اینجا ایموجی نشون داده نمیشه
R&R 1 شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۱
دلش نیست بیاد بایرن. به درک نیاد.فقط اسم اسطوره های باشگاهی مثل بایرن ارزشش بیشتره از هزارتا تیم باشگاهی (مثل سیتی) و لیگ (مثل لیگ جزیره). چرا تو این چند سال بایرنو بد مدیریت کردند؟؟!! اون عظمت بایرن کجاست؟؟!! یه بازیکن نیمکت نشین واسه بایرن ناز میکنه؟؟؟؟ بر قبر کواچ که خامس رو فراری داد. بازیکنی که پارسال انقدر خوب جلو رئال بازی کرد همون سال اونهمه به بایرن ابراز علاقه کرد و گفت دوست داره بمونه ولی امسال فراریش دادن. هرکی که قهرمان جام حذفی میشه باید کردش مربی؟؟؟ مشکل مدیریته. همونایی که یورگن کلوپ رو رد کردن و قدر اریک تن هاگ رو ندونستن و ولش کردن.
R&R 0 شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۱
بایرن باید به بازیکنایی دیگه مثل هاورتز توجه کنه که مثل همین سانه یا کوین دیبروین از دستش ندن. بایرن هر قدر زور بزنه بخاطر سیاست غلط بقیه باشگاه های لیگ آلمان، در هر صورت و در هر زمینه ای آسیب می بینه. باید قبول کنیم لیگ آلمان سطحش نسبت به لالیگا یا لیگ جزیره پایین تره و داره بی کیفیت تر هم میشه. این به بایرنم آسیب میزنه چه بخوایم چه نخوایم. قبلاً از دیدن بازی های بایرن (زمانی که هاینکس یا پپ مربی بایرن بودن) لذت میبردم اما امسال فقط نتیجه هارو دنبال میکردم. امسال بایرن خسته کننده، خشک و بدون انعطاف و ضعیف تر از همیشه بازی کرد. همش بخاطر کواچ. نه به جزئیات دقت میکنه نه تیم انعطاف داره. هیچی. باید صادقانه اعتراف کنیم که اگر بایرن امسال تو لیگ انگلیس بازی میکرد سوم میشد.
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.