بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، نیکلاس په په، مهاجم گلزن لیل، به شدت مورد توجه بایرن مونیخ قرار گرفته است.

بایرن مونیخ بعد از چند فصل در تلاش برای رقم زدن تغییراتی بزرگ در ترکیب خود در فصل تابستان است و بعد از انتقال هایی چون لوکاس هرناندز و پاوارد، حالا آنها قصد دارند خط حمله خود را نیز تقویت کنند و نیکلاس په په، مهاجم 24 ساله و ساحل عاجی باشگاه لیل، مهم ترین هدف آنها به شمار می آید.

دیلی میل مدعی شد علیرغم تلاش تیم هایی چون لیورپول و منچستریونایتد برای خرید نیکلاس په په، به نظر می رسد بایرن مونیخ در شرایط بهتری برای جذب او قرار دارد و این انتقال می تواند طی روزهای آتی با رقم 70 میلیون پوند نهایی شود که اگر این اتفاق رخ دهد، نیکلاس په په به گران ترین خرید تاریخ باشگاه پرافتخار آلمانی تبدیل خواهد شد.

با توجه به جدایی بازیکنانی چون آرین روبن و فرانک ریبری در تابستان امسال از بایرن، این تیم به شدت به دنبال تقویت بخش هجومی خود است. باواریایی ها مدتی قبل به دنبال هودسون اودوی از چلسی بودند و بعد شایعاتی در مورد احتمال حضور لروی سانه در مونیخ مطرح شد که هیچکدام به سرانجام نرسید و حالا نیکلاس په په از بالاترین شانس ممکن برای انتقال به بایرن مونیخ برای فصل بعد برخوردار است.

منبع
برچسب ها: نیکولاس پپه لیل نقل و انتقالات
دیدگاه ها
die mannschaft 2 یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۴۵
همچین داستانی نیست و همچنان په په بعد از سانه و اودی گزینه ی سوم هستش که بعید هم میدونم با توجه به فرصت زیادی که برای نقل و انتقال بازیکن هست بایرن سراغ په په بره
Hamedmu 1 سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۴
په په فوق العادس امتحانش هم پس داده ولی هادسن فکر نکنم بیاد با توجه به رفتن هازارد ، این انتقال کار راحتی نیست.
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.