بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، دیشب در رقابتهای انتخابی یورو2020 تیم ملی آلمان به مصاف بلاروس رفت و با نتیجه 2-0 به پیروزی رسید. در ادامه نظر ژرمنها را راجع به این دیدار می خوانید.

مارکوس زورگ (مربی تیم ملی آلمان):

اینکه بعد از مدتها دستیاری یواخیم لوو، هدایت تیم ملی را به عهده داشته باشم تجربه عجیبی بود. مدام باید به موبایلم نگاه می‌کردم که ببینم کسی برایم پیام فرستاده یا نه. پیروزی در این بازی برای ما لازم بود و موفق شدیم به این هدف برسیم. غلبه بر مشکلات موجود و پیروزی در این بازی برای من خیلی مهم بود. بچه‌ها باید از تمام توان‌شان استفاده می‌کردند و در این بازی واقعا عملکرد عالی‌ای داشتند. ما مجبور بودیم با حریفی مقابله کنیم که دفاع عمقی را در دستور کارش قرار داده بود ولی رویهم‌رفته بازی خوبی بود. هدف ما این بود که مالکیت توپ را سریع بدست آورده و خودمان را به دروازه حریف برسانیم و همین نقشه را هم پیاده کردیم.

 

مانوئل نویر:

بسیار خوشحالیم. بازی سختی بود زیرا حریف در این نوع مسابقات کاملا عقب می نشیند و فقط دفاع می کند ولی بسیار خوشحالیم که دو گل به ثمر رساندیم. با وجود اینکه موقعیت هایی از دست دادیم و می توانستیم گل های بیشتری بزنیم ولی در کل از عملکرد تیم رضایت دارم.

 

مارکو رویس:

نمی توانیم به شکل عادی خوشحال باشیم زیرا بلاروس بسیار عمیق در زمین خود دفاع می کرد و نتوانستیم به راحتی کار خود را انجام دهیم. در واقع حریف جز دفاع کاری نمی کرد. حال قدم اول را خوب برداشتیم و باید برای قدم دوم یعنی بازی با استونی آماده شویم.

 

ایلکای گوندوگان:

بازی را خیلی خوب شروع کردیم. می توان گفت در 15 دقیقه ابتدایی واقعا خوب ظاهر شدیم. می دانیم که همیشه می توانیم به مانوئل نویر درون دروازه تکیه کنیم ولی بلاروس کار خاصی نکرد و در واقع اجازه ندادیم که حمله ای کنند. گل دوم که زده شد، کمک زیادی به ما شد و توانستیم عملکرد بهتری از خود نشان دهیم.

برچسب ها: تیم ملی بلاروس تیم ملی آلمان جام ملتهای اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.