بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، تیم ملی آلمان در شهر ماینتس برای بازی با استونی آماده می شود.

در چارچوب رقابت های مقدماتی جام ملت های اروپا 2020 آلمان باید به مصاف استونی برود. آنها در بازی قبلی با دو گل از سد بلاروس گذشتند.

به گزارش اسکای، سرژ گنابری در مورد لروی سانه گفت:

“ ما در زمین و خارج از آن با هم دوست هستیم. خیلی خوشحال می شوم که با او (در بایرن) هم تیمی شوم. او یک سرمایه برای تیم ما خواهد بود.
 

وی در ادامه افزود:

“ مثل این است که دوباره در تیم زیر 21ساله های آلمان بازی می کنیم. من بازیکنان زیادی را در تیم ملی آلمان می شناسم. در تیم جوانان با خیلی از آنها هم تیمی بودم. البته ما هنوز هم نسبتا جوان هستیم و با هم آشناییم. خیلی از این بازیکنان می توانند نقش های کلیدی در تیم به عهده بگیرند. آنها پیشرفت خواهد کرد.
 

در مورد بازی با استونی:

“ این بازی هم شبیه دیدار با بلاروس خواهد بود. طبیعتا روی کاغذ شانس ما برای پیروزی بیشتر است. باید خیلی صبور باشیم تا بتوانیم مقاومت آنها را در هم بشکنیم. ما می خواهیم سه امتیاز را به دست بیاوریم.
 

در مورد رژیم غذایی:

“ از ماه ژانویه وگان شده ام اما اخیرا گاهی هم گوشت می خورم. حال من خوب است و باید دید در آینده چه پیش می آید. شاید باز هم این روند را تکرار کنم.

منبع
برچسب ها: سرژ گنابری تیم ملی آلمان تیم ملی استونی جام ملتهای اروپا
دیدگاه ها
Hamedmu 0 سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۸
خرید لروی خیلی می‌تونه به ما کمک بکنه از آنجایی که روبن و ریبری رو دیگه نداریم حتما باید به فکر نیکلاس په په باشیم چون که مهاجم واقعا کاملیه و از طرفی هم هم می‌تونه وینگر باشه هم میدفیلد. امیدوارم هردو جذب بشن
Hamedmu 0 سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۱
در ضمن کای هاورتز هم هرچه سریع تر باید به فکرش باشیم چون در سن 19 سالگی پتانسیل بالایی داره حتی در آینده می‌تونه توپ طلا رو بگیره.
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.