بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، دو تیم آلمان و استونی در شب دوم از هفته چهارم مرحله مقدماتی یورو 2020 به مصاف هم رفتند که در پایان مانشافت ها با 8 گل، استونی را شکست داد.

 

شرح گل ها

رویس - 10 (آلمان): روی نفوذ کرر از سمت راست آلمانی ها صاحب موقعیت می شوند که او هم با پاسی تو عمق توپ را به داخل محوطه می فرستد و مارکو رویس، توپ را قطع می کند و دروازه استونی باز می شود.

گنابری - 17 (آلمان): گوندوعان پاس قطری به داخل محوطه می فرستد و لروی سانه صاحب توپ می شود؛ سانه هم بدون معطلی توپ را کنترل و بلافاصله پاس کات بک برای گنابری می دهد و به راحتی دروازه استونی باز می شود.

گورتسکا - 20 (آلمان): آلمانی ها حمله ای را از سمت راست تدارک می بینند. کیمیش و کرر با هم پاس هایی را رد و بدل می کنند و در نهایت کیمیش داخل محوطه حریف با پای چپ، سانتری را تقریبا روی نقطه پنالتی انجام می دهد که گورتسکا با ضربه سر این توپ را تبدیل به گل می کند.

گوندوعان - 26 (آلمان): گوندوعان از روی نقطه پنالتی به راحتی و در خلاف حرکت دروازه بان استونی برای بار چهارم دروازه این تیم را باز می کند.

رویس - 37 (آلمان): مارکو رویس از روی ضربه آزاد توپ را به زیبایی هر چه تمام تر به سمت راست دروازه استونی می فرستد.

گنابری - 62 (آلمان): بازی ماشینی فوق العاده از بازیکنان آلمان. پاس های سریع و روی زمین و تعویض منطقه بازی به سمت چپ، جایی که هالستنبرگ فرار کرده است و تک ضرب پاسی را به داخل محوطه می فرستد و سرژ گنابری برای بار دوم در این بازی گلزنی می کند.

ورنر - 79 (آلمان): روی پاس تو عمق از دراکسلر و فرار تیم ورنر که با دروازه بان استونی تک به تک می شود و با یک ضربه چیپ زیبا گل هفتم آلمانی ها به ثمر می رسد. ورنر برای گلزنی فقط 13 دقیقه احتیاج داشت.

سانه - 88 (آلمان): باز هم دراکسلر در بطن این گل ظاهر شد و سازنده گل بود. با پاسی دقیق، لروس سانه را گوشه محوطه استونی صاحب توپ کرد و او هم با ضربه ای کات دار و فنی گل هشتم را به ثمر رساند.

منبع
برچسب ها: تیم ملی آلمان تیم ملی استونی جام ملتهای اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.