بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، لروی سانه، وینگر منچسترسیتی حاضر نشد پاسخ شفافی به سوالات درباره احتمال انتقال به بایرن مونیخ بدهد.

سانه 23 که فصل گذشته جایزه بهترین بازیکن جوان لیگ برتر را به خودش اختصاص داد، در فصل اخیر نتوانست به اندازه قبل فرصت بازی پیدا کند. ظاهرا پپ مشکلاتی با او دارد که باعث شد فقط در 21 بازی وی را در ترکیب اصلی قرار بدهد. گرچه سانه در فصلی که شاید زیاد خوب نبود هم آمار قابل قبول 10 گل و 10 پاس گل را به ثبت رساند. سانه از طرفی تنها دو فصل دیگر با منچسترسیتی قرارداد دارد و هنوز برای تمدید آن با سران این باشگاه به توافق نرسیده است.

به گزارش سایت گل، همین باعث شد تا بایرن مونیخ رسما برای خرید این وینگر آلمانی و ملی پوش وارد عمل شود. مدیران این باشگاه تایید کردند که پیشنهادی رسمی برای این بازیکن به اتحاد خواهند فرستاد. از قرار معلوم پیشنهاد 80 میلیون یورویی آنها برای سانه رد شده است. شب گذشته پس از پیروزی تاریخی آلمان مقابل استونی، سانه در پاسخ به سوالی درباره علاقه بایرن مونیخ و احتمال انتقال به این باشگاه گفت:

“ حالا زمان رفتن به تعطیلات فرا رسیده است. هر اتفاق دیگری که در آینده رخ خواهد داد را خواهیم دید. درباره بایرن مونیخ فقط همین دو جمله را می‌توانم بگویم!
 

حال باید دید منچسترسیتی موفق می‌شود سانه را به تمدید قراردادش متقاعد کند یا خیر. گفته می‌شود در صورتی که سانه حاضر به امضای قرارداد جدید نشود، سیتی او را در همین تابستان می‌فروشد و برای خرید ژوائو فلیکس از بنفیکا اقدام می‌کند.

منبع
برچسب ها: لروی سانه منچستر سیتی نقل و انتقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.