بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، مدیر اجرایی بایرن مونیخ در خصوص وضعیت نقل و انتقالات این باشگاه، توضیحاتی ارائه کرد.

کارل هاینتس رومنیگه، مدیر اجرایی باشگاه بایرن مونیخ در خصوص مسائل مربوط به نقل و انتقالات این تیم، مصاحبه ای با اشپورت بیلد انجام داد:

“ نقل و انتقالات همیشه یک تجارت سه‌جانبه است. اول بازیکن باید تصمیم بگیرد که آینده‌اش کجا باشد. در خصوص کای هاورتس، چند هفته پیش با رودی فولر صحبت کردم و از او در خصوص برنامه لورکوزن برای هاورتس سوال کردم. او به من گفت تصمیم در این مورد برعهده رییس شورای نظارت باشگاه است که طی این تصمیم، هاورتس قطعا برای فصل بعد در لورکوزن می‌ماند. نمی‌دانم هاورتس روزی در بایرن مونیخ بازی خواهد کرد یا نه. من دوست ندارم تا مسائلی که دوازده ماه بعد تکلیفشان معلوم می‌شود را پیش‌بینی کنم. شکی در این نیست که کای هاورتس بازیکن خوبی است اما او تا 2022 با لورکوزن قرارداد دارد.
 

“ در خصوص تیمو ورنر، لایپزیش نمی‌خواهد بگذارد تا او با قراردادی آزاد در سال 2020 جدا شود. رابطه من با اولیور مینتسلاف، مدیر ورزشی لایپزیش خوب است و من حدود دو ماه پیش به او گفتم اگر علاقه‌ای جدی به جذب ورنر داشته باشیم، برای جذبش اقدام می‌کنیم.
 

“ در مورد بواتنگ، درک می‌کنم که او از بابت فصل گذشته ناراحت است. فکر می‌کنم باید به یک راه حل دو جانبه، عادلانه و محترمانه در خصوص قضیه بواتنگ برسیم و فکر می‌کنم چنین مسئله‌ای شدنی است. در روز 28 آگوست 2018 ما پیشنهادی از سوی پاری سن ژرمن برای بواتنگ دریافت کردیم و می‌خواستیم آن را بپذیریم اما کواچ انتقال را وتو کرد. دلیل کواچ برای بواتنگ این بود که بایرن مونیخ نمی‌تواند اجازه خروج بدهد چون تیم به سه مدافع مرکزی در فصل نیاز دارد. ژروم از این مسئله خوشش نیامد اما ما دیدگاه کواچ را درک کردیم.
 

“ رناتو سانچز؟ فکر می‌کنم او در فصلی که گذشت، پیشرفت خوبی داشت و سرمربی کاملا از رناتو راضی بود اما او می‌خواهد به صورت منظم بازی کند.

منبع
برچسب ها: کارل هاینس رومنیگه نقل و انتقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.