به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، علاقه بایرن مونیخ به خرید تیمو ورنر، مدتی است که بر سر زبان ها افتاده است ولی هنوز مشخص نیست این انتقال رخ خواهد داد یا خیر.

نشریه بیلد معتقد است که اکنون احتمال ماندن ورنر در لایپزیش افزایش یافته است. در واقع تمام تمرکز مدیران بایرن مونیخ و بازیکنان آلمانی بایرن مونیخ روی انتقال لروی سانه بوده و به همین دلیل شاید ورنر در فصل پیش رو در لایپزیش بماند؛ تصمیمی که موجب خوشحالی یولیان ناگلزمن، سرمربی جدید لایپزیش خواهد شد.

در واقع بایرن مونیخ می خواهد فصل بعد ورنر را پس از اتمام قرارداد به صورت آزاد به خدمت بگیرد ولی لایپزیش به هر قیمتی نمی خواهد اجازه دهد این اتفاق رخ دهد. بایرن مونیخ مایل است در تابستان پیش رو پیشنهادی 25 میلیون یورویی برای ورنر ارائه کند که خیلی پایین تر از مبلغ درخواستی لایپزیش است. البته لایپزیش به دنبال تمدید قرارداد ورنر است و اگر این اتفاق رخ دهد، قیمت او دو برابر یعنی حدود 50 میلیون یورو خواهد شد.

پیش از این نیز گفته می شد خواسته ورنر حضور در بایرن مونیخ است و نیکو کواچ از داشتن زوج لواندوفسکی-ورنر خوشحال خواهد شد ولی باواریایی ها نمی خواهند مبلغ درخواستی لایپزش را که حدود 60 میلیون یورو است پرداخت کنند.

منبع
برچسب ها: تیمو ورنر لایپزیگ نقل و انتقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.