به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، انتقال وینگر آلمانی به بایرن مونیخ مدت هاست در رسانه ها مطرح می شود.

انتقال لروی سانه به بایرن مونیخ چند هفته ای است که در نشریات و جراید مختلف مطرح می شود. با وجود اینکه تمامی اعضای بایرن مونیخ خواهان این انتقال هستند ولی خود بازیکن هنوز پاسخی به این مسئله نداده است.

نشریه بیلد طی خبری جدید در خصوص این مسئله اعلام کرد که انتقال سانه به بایرن مونیخ در حال حاضر بعید به نظر می رسد. سانه رسما حضور در بایرن مونیخ را تکذیب نکرده ولی به دوستان نزدیک خود گفته است که می خواهد به بازی زیر نظر پپ گواردیولا ادامه دهد و امیدوار است در فصل پیش رو، مربی اسپانیایی مجددا روی او حساب کند و به او بازی بیشتری دهد.

بیلد معتقد است سانه بابت بازگشت به فوتبال آلمان کمی نگران است. او نگران این است که شاید توجهات به عنوان یک فوق ستاره بیش از حد روی او باشد و زندگی متفاوتی را نسبت به زندگی فعلی خود در انگلستان تجربه کند.

گفته می شود والدین او خواهان بازگشت به آلمان و نامزد او خواهان ماندن در انگلستان است. بایرن مونیخ نیز در پروژه تقویت خود در تابستان به دنبال تقویت پست وینگر پس از جدایی آرین روبن و فرانک ریبری بوده و می خواهد یکی از بین تیمو ورنر و لروی سانه را به تیم خود اضافه کند.

سانه در آگوست سال 2016 به منچسترسیتی پیوست و در سه فصل اخیر جزو مهره های کلیدی سیتیزن ها بوده است.

منبع
برچسب ها: بیلد لروی سانه منچستر سیتی نقل و انتقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.