به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، تیم ملی آلمان از این پس در کمپ فوق العاده مجهز آدیداس در منطقه فرانکن تمرین خواهد کرد.

کمپ هرزوگن اوراش در منطقه فرانکن، از این پس میزبان ملی پوشان آلمانی خواهد بود. آلمانی که پس از جام جهانی و سپس لیگ ملت های اروپای ناموفق، اکنون درگیر مقدماتی یورو 2020 است.

اتحادیه فوتبال آلمان با یک ویدیوی 60 ثانیه ای امروز اعلام کرد که بازیکنان تیم ملی این کشور در کمپ متعلق به آدیداس ملقب به دنیای ورزش، تمرین خواهند کرد.

منطقه فرانکن با 190 کیلومتر مساحت تنها دو ساعت با اتوبوس نسبت به ورزشگاه آلیانس ارنا مونیخ فاصله دارد و ملی پوشان آلمانی که در سال پیش رو دو بازی از مقدوماتی یورو را در این ورزشگاه بازی خواهند کرد، نیم ساعته با هواپیما از فرودگاه نورنبرگ به مونیخ خواهند رسید.

سپتامبر گذشته بود که اتحادیه فوتبال آلمان با آدیداس به توافقی رسید که تا 2026 اعتبار خواهد داشت. توافقی که در ماه دسامبر 2018 رسمی شد.

کمپ جدید تیم ملی آلمان 5600 کارمند و کارگر دارد و آدیداس برای تاسیس آن در سال 1999، یک میلیارد یورو هزینه کرد. در این کمپ، زمین فوتبالی با گنجایش 5600 هوادار وجود دارد و سال 2006 نیز این کمپ میزبان تیم ملی آرژانتین در جام جهانی بود.

مانوئل نویر، کاپیتان مانشافت از این انتخاب بسیار خوشحال است:« معتقدم انتخاب کمپ هرزو، یک انتخاب هوشمندانه و دقیق بود.» اولیور بیرهوف، مدیر تیم های ملی آلمان و دیگر ملی پوشان نیز از این مساله استقبال کرده اند.

منبع
برچسب ها: تیم ملی آلمان آدیداس
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.