به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، فدراسیون فوتبال آلمان، مقر جدید کمپ تیم ملی این کشور برای شرکت در رقابتهای یورو2020 را اعلام کرد.

رقابتهای سال آینده یورو 2020 در دوازده استادیوم مختلف در گوشه و کنار قاره اروپا برگزار خواهد شد و به نظر می‌رسد فدراسیونهای عضو یوفا را با مشکل لجستیکی مواجه خواهد کرد. فدراسیون فوتبال آلمان اما برای آماده شدن هر چه بیشتر تیم ملی این کشور، مقر جدید کمپ مانشافت را اعلام کرد.

 

تیم ملی آلمان برای شرکت در رقابتهای یورو 2020 در مجموعه ورزشی ورلد آف اسپورتز در شهر هرتزوگناوراخ اردو خواهد زد. مجموعه ورزشی‌ای که با حمایت مالی کمپانی آلمانی آدیداس تاسیس شده است.

 

اولیور بیرهوف، مدیر تیم ملی آلمان با ابراز رضایت از انتخاب این مجموعه ورزشی به عنوان مقر جدید تیم ملی آلمان امیدوار است این مجموعه بزرگ و مجهز که 5600 نفر نیروی کار وظیفه نگهداری و مدیریت آن را به عهده دارند بتواند به مانشافت برای حضور هر چه قدرتمندتر در رقابتهای یورو 2020 کمک کند.

 

آدیداس از سال 1999 برای ساخت این مجموعه بزرگ و مجهز چیزی در حدود یک میلیارد یورو هزینه کرده. مجموعه‌ای با یک استادیوم فوتبال 40هزار نفره که به جدیدترین و مدرن‌ترین امکانات ورزشی مجهز است.

 

مجموعه هرزوگناوراخ با استادیوم آلیانز آرنای مونیخ چیزی در حدود 190 کیلومتر فاصله دارد. استادیومی که تیم ملی آلمان در صورت صعود به رقابتهای یورو 2020 دست‌کم دو بازی از بازیهای مرحله گروهی خود را در آن انجام خواهد داد.

منبع
برچسب ها: فدراسیون فوتبال آلمان تیم ملی آلمان
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.