به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، لوکاس وازکز در مسیر جدایی از رئال مادرید قرار گرفته است.

پس از حضوری 4 ساله در رئال مادرید و کسب چندین افتخار مهم، لوکاس وازکز می خواهد از این تیم جدا شود. هافبک 28 ساله باشگاه رئال مادرید با توجه به خریدهای جدید باشگاه شانس کمتری برای بازی خواهد داشت و می خواهد تجربه ای جدید داشته باشد.

AS در گزارشی از آرسنال به عنوان مقصد احتمالی وازکز نام برده و در کنار این باشگاه انگلیسی از بایرن مونیخ، اینتر و پاری سن ژرمن هم به عنوان دیگر تیم های خواهان او نام برده شده است. کریستین فالک خبرنگار بیلد در گزارشی علاقه بایرن مونیخ به وازکز را تایید کرده ولی اعلام کرده که مسئولان باشگاه هنوز هیچ اقدامی برای جذب او انجام نداده اند. لروی سانه کماکان گزینه اول بایرن مونیخ برای پرکردن جای روبن و ریبری است ولی این بازیکن تمایل دارد در لیگ برتر به فوتبالش ادامه دهد. گزینه بعدی بایرن مونیخ عثمان دمبله وینگر 22 ساله بارسلونا است و در صورتی که نیمار به این باشگاه برگردد، شانس برای جذب دمبله بیشتر خواهد شد.

باشگاه رئال مادرید برای جدایی وازکز 28 ساله که تا 2021 با این باشگاه قرارداد دارد رقم 35 میلیون یورو را تعیین کرده است و بیشتر منابع شانس آرسنال برای جذب این بازیکن را بیشتر از بقیه باشگاه ها می دانند.

منبع
برچسب ها: لوکاس وازکز رئال مادرید نقل و انتقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.