به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن مونیخ هر دو جام داخلی آلمان در فصل 2018-2019 را به دست آورد ولی نمی توان گفت آسمان تیم آفتابی است.

بایرن مونیخ فعالیت در بازار نقل و انتقالات را خیلی زود شروع کرد ولی بعد از جذب سه بازیکن، دیگر اتفاق جدیدی نیفتاده است. طرفداران باشگاه امیدوار هستند گزینه های مناسبی برای تقویت تیم جذب شوند؛ به خصوص در خط حمله که بایرن حداقل به یک وینگر سطح بالا نیاز دارد.

به گزارش BamS، بسیاری از بازیکنان بایرن مونیخ با نظر مدیر برنامه های نویر موافق هستند. او اخیرا طی مصاحبه ای گفته بود ترکیب فعلی بایرن به اندازه کافی رقابتی نیست. بیلد در مصاحبه با بازیکنی که نخواست نامش فاش شود در مورد ترانسفرهای قهرمان بوندس لیگا سوال کرده بود و جواب این بازیکن بایرن عجیب بود:

“ ترجیح می دهم چیزی نگویم. شما می دانید که نظر من چیست!
 

در ضمن، در مورد نیکو کواچ هم تردیدهای زیادی وجود دارد. طبق این گزارش، خیلی از بازیکنان تیم می گویند کواچ مربی نیست که ستاره ها را ترغیب کند با بایرن مونیخ قرارداد امضا کنند.

منبع
برچسب ها: نقل و انتقالات
دیدگاه ها
mehran 0 دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۷
این گامبو بی مغز هوینس نه مربی درستی خرید نه مدیر برنامه درستی تعیین کرد حالام یه میخواد برخلاف جریان آب شنا کنه این احمق بایرن داره نابود میکنه
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.