به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن مونیخ بند آزادسازی موجود در قرارداد لوکاس هرناندز با اتلتیکومادرید را پرداخت کرد و این مدافع فرانسوی را به خدمت گرفت.

بایرن مونیخ با جذب لوکاس هرناندز، نشان داد می خواهد ترکیب خط دفاعی اش را تغییر دهد. لوکاس هرناندز گران قیمت ترین ترانسفر تاریخ باشگاه است و دیروز (دوشنبه) به طرفداران تیم معرفی شد.

به گزارش اسکای، در این کنفرانس مطبوعاتی، کارل هاینتس رومنیگه هم حضور داشت. لوکاس هرناندز صحبت های خود را به زبان آلمانی شروع کرد:

“ سلام. من لوکاس هستم. خوشحالم که اینجا هستم. منتظرم یک فصل خیلی خوب با بایرن مونیخ داشته باشم. Pack mas
 

وی در ادامه افزود:

“ من به باشگاهی بزرگ پیوسته ام که بازیکنانی بزرگ و باتجربه در اختیار دارد. من می توانم در پست مدافع میانی یا مدافع کناری سمت چپ بازی کنم. تصمیم در این مورد برعهده سرمربی تیم است. من باید پاسخ تمام کسانی که به من اعتماد کردند را بدهم. خیلی خوب می دانم چه نقشی در بایرن دارم. من می توانم یک رهبر باشم و شخصیت لازمه را دارا هستم.
 

مدافع جدید بایرن در مورد مصدومیتش اظهار داشت:

“ من حس خوبی دارم. سه ماه پیش عمل جراحی انجام شد و روند ریکاوری ام خیلی خوب پیش رفته است. هرکاری می کنم که از شروع فصل از رنگ های پیراهن باشگاه دفاع کنم.
 

در ادامه از او سوال شد که چرا بایرن را انتخاب کرده است:

“ از همان لحظه ای که مدیر برنامه هایم گفت بایرن مونیخ به من علاقه مند است، من علاقه زیادی داشتم این انتقال صورت بگیرد. صحبت های زیادی با صالح حمیدزیچ داشتم. با تولیسو و کومان هم صحبت کردم. خیلی زود قضیه برای من روشن شد و دیگر نیازی نبود کسی مرا قانع کند.
 

در نهایت از هرناندز سوال شد نظرش در مورد ترانسفر گریزمان به بایرن چیست:

“ البته که او بازیکن بزرگی است. صحبت های زیادی در مورد انتقال او به بارسلونا مطرح شده است. اگر او به بایرن بیاید خیلی عالی می شود ولی نمی دانم مدیران باشگاه به این انتقال تمایل دارند یا نه. او می تواند در بایرن مونیخ به بهترین بازیکن جهان تبدیل شود.

منبع
برچسب ها: لوکاس هرناندز کارل هاینس رومنیگه
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.