به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، کارل هاینتس رومنیگه می گوید که بایرن مونیخ در نقل و انتقالات دوباره فعالیت خواهد داشت.

بایرن مونیخ شرایط جدیدی را تجربه می کند و آن ها هنوز موفق به جذب بازیکنان مد نظر خود در فاز هجومی نشده اند، شرایطی که باعث شده بسیاری از وضعیت فعلی کادر بازیکنان این تیم انتقاد کنند.

کارل هاینتس رومنیگه مدیر اجرایی باشگاه بایرن مونیخ در کنفرانس خبری معارفه لوکاس هرناندز دباره فعالیت آن ها در نقل و انتقالات تابستانی گفت:

“ وضعیت کنونی درباره سانه اینگونه است که او این هفته از تعطیلات برمی گردد. او خواسته بود تا در طول تعطیلات درباره آینده اش تصمیم گیری کند. اکنون باید منتظر باشیم. ما هنوز به دنبال جذب وینگرهای جدید هستیم چون دو بازیکن ارزشمند خود (روبن و ریبری) را از دست داده ایم.
 

“ تاکنون 118 میلیون یورو هزینه کرده ایم که فکر می کنم بیشترین رقمی است که تاکنون در یک پنجره نقل و انتقالات خرج کرده باشیم. ما لوکاس و پاوار را خریده ایم دو بازیکنی که فقط بازیکنان خوبی نیستند بلکه گرانقیمت هم هستند. کار ما هنوز تمام نشده. ما آماده ایم تا بازیکنان عالی را به خدمت بگیریم. فکر می کنیم اگر در رسانه ها درباره کار خود کمتر حرف بزنیم بهتر است.
 

“ هنوز نقل و انتقال های بزرگ انجام نشده اند. اگر یکی از آن ها انجام شود همانند یک دومینو عمل می کند و انتقال های بعدی را به همراه خواهد داشت. ما منتظر این اتفاق هستیم. ما حضور داریم و صبوریم.
 

جدایی هوملس:

“  یکی از دلایل اصلی جدا شدن متس هوملس تصمیم نیکو کواچ برای استفاده از زوله، هرناندز و پاوار به عنوان دفاع میانی بود. شرایط برای بواتنگ هم بدین گونه است. در رسانه ها خواندم که نوشته بودند بهترین مدافع آلمان اکنون در دورتموند حضور دارد اما من نظری متفاوت دارم. بهترین مدافع آلمان هنوز در بایرن مونیخ حضور دارد و نام او نیکلاس زوله است.
 

آینده بواتنگ:

“ از قرارداد او 2 سال باقی مانده. خواهیم دید که مسائل چگونه پیش می روند و آیا ژروم خواهان ماندن در تیم است یا نه.
 

انتقاد مدیر برنامه های مانوئل نویر از شرایط کادر بازیکنان بایرن:

“ من با توماس کروث مدیر برنامه های نویر تلفنی صحبت کردم. آن صحبت ها دیدگاه نویر نبودند بلکه صرفا نظر فردی توماس بودند. ما در بایرن دموکراسی داریم و بنابراین همه می توانند نظر خود را ابراز دارند.

منبع
برچسب ها: کارل هاینس رومنیگه
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.