به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، کواچ می گوید بایرن مونیخ ترانسفرهای جدیدی خواهد داشت.

یان فیته آرپ مهاجم جدید و جوان بایرن مونیخ است. روز سه شنبه کنفرانس مطبوعاتی معارفه او برگزار شد.

به گزارش اسکای، کواچ هم در معارفه حضور داشت و به سوالات جواب داد. او در ابتدا گفت:

“  
 با امید و جاه طلبی زیادی فصل جدید را آغاز خواهیم کرد. باید از دبل قهرمانی مان دفاع کنیم و در مسابقات اروپایی هم بهتر عمل کنیم. باید نقاط ضعف مان را رفع کنیم.
 

وی در مورد ژروم بواتنگ افزود:

“ باید بگویم با تمام بازیکنانی که با ما قرارداد دارند رفتار یکسانی خواهد شد. تا زمانی که بازیکن اینجا باشد از او استفاده می شود.
 

در مورد نقل و انتقالات:

“ به شرایط بازار نگاه می کنیم و صبور هستیم. ما دو بازیکن مهم را از دست دادیم: ریبری و روبن. باید جایگزین مناسب پیدا کنیم.
 
 

در مورد لروی سانه:

“ بله او قطعا می تواند به ما کمک کند.
 
 

در مورد سیستم بازی:

“ نمی توانیم دوباره فوتبال را اختراع کنیم. فن خال سیستم جدیدی را اینجا آغاز کرد و در پایان فصل گذشته به جایی رسید که ما می خواستیم.
 
 

در مورد لیگ قهرمانان اروپا:

“ بایرن ۵بار قهرمان این رقابت ها شده است. تنها دو بار آن بین سال های ۱۹۷۶ و ۲۰۱۹ بوده است. کار ساده ای نیست. ما می خواهیم در فصل جدید بهتر کار کنیم ولی نمی توان چیزی را تضمین کرد.
 
 

در مورد مسائل اقتصادی فوتبال:

“ دیگر بحث رقابت باشگاه ها نیست. حالا باید با کشورها و میلیاردرها رقابت کنیم. کار برای تیم های بوندس لیگا سخت تر شده است. بهترین بازیکنان در لیگ های انگلیس و اسپانیا بازی می کنند.
 
 

در مورد ترکیب بایرن مونیخ:

“ فصل گذشته ما ۱۹ بازیکن داشتیم و بازیکنان زیادی مصدوم شدند. به عنوان مربی شما باید خودتان را برای بدترین سناریو آماده کنید. ما ۳-۴ بازیکن جوان نیاز داریم ولی نمی توانیم انتظار داشته باشیم آنها به سرعت در سطح عالی بازی کنند. در هر حال ۱۷ بازیکن کافی نیست.
 
 

در مورد خبر SZ که مدعی شده بود کواچ استعفا می کند:

“ همیشه وقتی می بینم در چنین خبرهایی نوشته می شود «نزدیکان و اطرافیان او خبر دادند» برایم خنده دار است. من اینجا هستم پس جواب سوال مشخص است.
 
 

در مورد تور پیش فصل در آمریکا:

“ شرایط متفاوتی وجود دارد. ۸-۹ بازیکن از تیم زیر ۱۹ساله ها را با خود می بریم. فصل برای تیم دوم بایرن شروع شده و نمی توانیم بازیکنان شان را به آمریکا ببریم. بازیکنان حداکثر باید ۶۰دقیقه بازی کنند. نتایج در بازی های دوستانه در اولویت دوم قرار دارند.
 
 

در مورد عثمان دمبله:

“ او بازیکن خیلی خوبی است. تمرکز ما روی بازیکنان هجومی است. در پست هافبک ۶ کیمیش را داریم و تیاگو هم خیلی خوب کار می کند. گزینه های زیادی داریم. ترانسفرهای جدیدی خواهیم داشت.
 
 

در مورد رفتن متس هوملس:

“ متس در مورد شرایط در فصل آینده پرسید. ما مدافع جدیدی داریم که ۸۰ میلیون یورو برایش هزینه کردیم و مدافع میانی تیم خواهد بود. طبیعتا رقابت وجود دارد و هرکس بهتر باشد بازی می کند. هوملس تصمیم گرفت از این رقابت خارج شود.

منبع
برچسب ها: نیکو کواچ
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.