به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن مونیخ برای تقویت خط حمله خود در درجه اول به لروی سانه و عثمان دمبله چشم دارد ولی جذب هر دو بسیار پیچیده خواهد بود.

بایرن مونیخ پس از جدایی فرانک ریبری و آرین روبن حالا بیش از پیش به تقویت خط حمله خود فکر می کند. تا به اینجا خریدهای بزرگ بایرن در خط دفاع صورت گرفته و لوکاس هرناندز و بنجامین پاوارد به این تیم پیوسته اند ولی هواداران در انتظار خریدهای جذاب در خط حمله هستند.

 

بایرنی ها روی لروی سانه و عثمان دمبله تمرکز کرده اند ولی جذب بازیکن از سیتی و بارسلونا کار ساده ای نخواهد بود. روز گذشته نیکو کوواچ سرمربی بایرن گفت که کار بایرن برای رقابت با تیم های مولتی میلیاردر بسیار دشوار است.

بایرنی ها اگر نتوانند سانه و دمبله را خریداری کنند، به سراغ گزینه های دیگر خود خواهند رفت.

 

حکیم زِیِش ستاره مراکشی آژاکس، جدیدترین ورودی لیست خرید تابستانی بایرن مونیخ است. حسن صالیحمیدزیچ، مدیر ورزشی بایرن چندی پیش فاش ساخت که با مدیر برنامه های زِیِش گفت و گویی داشته است و او را از علاقه بایرن مطلع ساخته است. ستاره مراکشی فصل فوق العاده ای را در آژاکس پشت سر گذاشت و حالا تمایل به جدایی دارد.

 

یانیک کاراسکو وینگر بلژیکی سابق اتلتیکو نیز دیگر گزینه بایرنی ها محسوب می شود. او ژانویه 2018 در انتقالی غیرمنتظره راهی دالیان چین شد ولی الان بی تاب بازگشت به فوتبال اروپاست. بایرن مدت هاست که به جذب کاراسکو فکر می کند و باید دید این بار قدمی جدی برخواهد داشت یا خیر.

استیون برگوین هلندی که برای پی اس وی آیندهوون بازی می کند نیز مورد علاقه بایرن قرار دارد. بایرن تنها تیمی نیست که خواهان جذب این هلندی است. تاتنهام، اینتر، یونایتد و آژاکس نیز تمایل به جذب برگوین دارند.

 

دیگر نام هایی که پیرامون بایرن شنیده می شوند، دنی اولمو و لئون بایلی هستند. دنی اولمو که محصول آکادمی بارسلوناست، برای دینامو زاگرب بازی می کند و اخیرا با تیم زیر 21 ساله های اسپانیا قهرمان اروپا شد. او از بارسا هم پیشنهاد دارد.

 

لئون بایلی جامائیکایی که فصل درخشانی در لوزکوزن پشت سر گذاشت، از سال 2016 برای این تیم آلمانی بازی می کند و حالا مدنظر بایرن قرار دارد. گفته می شد چلسی حاضر است برای جذب او 90 میلیون یورو هزینه کند اما محرومیت این باشگاه از خرید بازیکن، حالا بایرن را به جدی ترین تیم خواهان بایلی تبدیل کرده است ولی واضح است که مونیخی ها حاضر نیستند چنین رقم بالایی برای ستاره جامائیکایی هزینه کنند.

باید توجه داشت که همه این بازیکنان، گزینه های ثانویه پس از لروی سانه و عثمان دمبله هستند. بایرن بدون شک با این دو جذابتر از گذشته خواهد شد ولی اگر جذب آنها با مشکل مواجه شود، گزینه های فوق می توانند روی میز قرار بگیرند.

همچنین سران بایرن برای تقویت خط میانی خود نیز روی مارک روکا بازیکن اسپانیول تمرکز کرده اند. ستاره 22 ساله اسپانیایی ممکن است طی هقته های آتی به خرید جدید باوارایی ها بدل شود. قیمت او 20 تا 30 میلیون یورو تخمین زده می شود.

منبع
برچسب ها: نقل و انتقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.