بایرن مونیخ وضعیت چنگیز اوندر را زیرنظر دارد اما وینگر جوان ترک، الویت سوم باواریایی ها محسوب می شود.

بعد از خداحافظی فرانک ریبری و آرین روبن، بایرن مونیخ در تلاش است با خرید وینگر، ترکیب خود را تقویت کند. باشگاه آلمانی مدت زیادی است که علاقه مند است لروی سانه را به خدمت بگیرد اما چه بر سر رقم انتقال و چه حتی بر سر دستمزد، با منچسترسیتی و بازیکن به توافق نرسیده است.

به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، بایرنی ها به جز سانه، وضعیت عثمان دمبله، ستاره فرانسوی بارسلونا را هم زیرنظر دارند. بایرن مونیخ فکر می کند اگه بارسلونا بخواهد انتقال نیمار را عملی کند، می تواند از شرایط استفاده کند و دمبله را به آلمان بازگرداند. با این حال، گزینه سومی هم وجود دارد. در صورتی که بایرن مونیخ در خرید سانه یا دمبله ناکام باشد، به سراغ چنگیز اوندر، وینگر ۲۱ ساله آ اس رم و تیم ملی ترکیه خواهد آمد.

اوندر در مسابقات فصل گذشته، ۶ گل و ۱۱ پاس گل ثبت کرد.

منبع
برچسب ها: چنگیز اوندر آ اس رم تیم ملی ترکیه نقل و انتقالات
دیدگاه ها
die mannschaft 1 پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۸
یادمه بچه که بودم وقتی بابام بهم قول میداد منو جایی ببره و در واقع نمی خواست ببره! مرتب درباره ش حرف میزد تا من فکر کنم واقع تو فکرش داره برنامه ریزی میکنه و قول و قرارش با من براش اهمیت داره ! حالا هم که طرفدار بایرن هستم چند نفر مثله بابای خودم شدن مدیر باشگاه ! مرتبا حرف میزنن بدون عمل, تا وقتی کار از کار گذشت و بی بازیکن موندیم بگن ما تلاش کردیم و بازیکن نخواست یا موانعی وجود داشت که نشد. در صورتی که 98 درصد از بازیکنها تنها مانع براشون مسائله مالی هستش .یعنی پول رو که بزنی تو صورتشون زانوهاشون سست میشه و اهداف و آرمانهاشون تغییر میکنه .البته اگر بشه پول رو از دست رومنیگه و هوینس درآورد
die mannschaft 1 پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۱
همین طور پیش بریم تا ماه اگست با وحید امیری یا بشار رسن هم وارد مذاکره میشن
SS 1 پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۲
با همون روبن و ریبری تمدید میکردن خیلی بهتر بود تا اینا
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.