بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، رومنیگه ارزیابی مثبتی از شرایط بایرن مونیخ داشته است.

پس از رسیدن اعضای باشگاه بایرن مونیخ به آمریکا برای توری ۱۰ روزه که شامل تمرینات، بازی‌های دوستانه و فعالیت‌های تبلیغاتی می‌شود، کارل هاینتس رومنیگه به عنوان مدیر باشگاه، در مورد برخی از مهم‌ترین مسائل باواریایی‌ها حرف زد.

به گزارش بیلد، رومنیگه در مورد انتقادات سرمربی باشگاه یعنی نیکو کواچ از سفر به آمریکا گفته است:

“ تمامی سرمربیان باشگاه در سالیان اخیر، همراه تیم عازم آنجا شده‌اند. مهم این است که این سفر را همان طور که هست بپذیرید. به این خاطر که هیچ گزینه جایگزینی وجود ندارد. باید این کار را در راستای فعالیت‌های تجاری و تبلیغاتی‌مان انجام بدهیم. سرمربی تیم باید به آنجا برود. می‌توانم درک کنم اختلاف زمانی و پروازی ۱۲ ساعته راحت نباشد ولی از سوی دیگر وقتی برگردیم، سه هفته فرصت داریم تا آماده بوندسلیگا شویم. هنوز یک کمپ تمرینی در تگرنزی باقی است و بنابراین من مشکلی از این بابت نمی‌بینم.
 

آینده کواچ

“ مایلیم با کادر فعلی مربیان ادامه بدهیم... آرزو می‌کنم به اندازه دوگانه فصل گذشته موفق باشد و یکی-دو بازی بیشتر در لیگ قهرمانان انجام بدهیم. در این صورت همه در بایرن خیلی راضی خواهند بود. به نظرم نیکو می‌داند ما باشگاهی هستیم که نیاز دارد موفق باشد. ما به موفقیت عادت داریم. برای دور نگه داشتن باشگاه از حواشی باید موفق بود. ما در وضعیت بسیار آرامی به سر می‌بریم.
 

تمدید قرارداد روبرت لواندوفسکی

“ روبرت در جریان توسعه تیم بوده است. اگر به بدنش نگاه کنید، او بازیکنی است که هنوز چند سال دیگر می‌تواند در این سطح بازی کند. اگر کسی چنین بازیکنی داشته باشد، دوست ندارد آن را از دست بدهد.
 

بازگشت احتمالی ماریو مانژوکیچ

“ در این باره نظر نمی‌دهم. نباید نام کسی را مطرح کنیم. اما چیزی در مورد بازگشت او در بین مدیران مطرح نشده است.
 

جاه طلبی‌های دورتموند

“ ما به رقابت کردن علاقه مند هستیم. می‌دانیم که برای دفاع از عنوان قهرمانی‌مان در هشتمین سال پیاپی، باید تمرکز داشته باشیم و خوب بازی کنیم. هر رقابتی مرا خوشحال می‌کند. ما هفت بار پیاپی قهرمان بوندسلیگا شده‌ایم و فصل گذشته تنها موردی بود که کار با فشردگی دنبال شد و به روز آخر رسید.
 

کیفیت کادر بازیکنان بایرن

“ ما تیم خوبی در اختیار داریم و وقتی به مدافعان‌مان مثل آلابا، هرناندز، زوله، کیمیش، پاوار و بواتنگ نگاه می‌کنم، به نظرم تیم‌های محدودی در اروپا خط دفاع بهتری نسبت به ما دارند. حتی چیزی که در فاز تهاجمی داریم هم خیلی خوب است.

منبع
برچسب ها: کارل هاینس رومنیگه
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.