بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، نیکو کواچ تاکنون نتوانسته تاثیری در نقل و انتقالات بایرن مونیخ داشته باشد.

بایرن مونیخ در روزهای حساسی قرار دارد و باید گزینه های مدنظرش در بازار نقل و انتقالات تابستانی را جذب کند. اما سوال اینجاست که سرمربی بایرن تا چه اندازه در انتخاب این گزینه ها نقش دارد؟

به گزارش بیلد، نیکو کواچ به جذب دو بازیکن جوان مونشن گلادباخ علاقه مند بود: زکریای 22ساله و نیوهاوس 22ساله. او به مدیریت باشگاه پیشنهاد کرد برای خرید این بازیکنان اقدام شود چون معتقد بود می توانند بخشی از آینده بایرن باشند. اما اقدامی در این رابطه نشد. ماریو مانژوکیچ و ایوان پریشیچ هم دو بازیکن کروات مدنظر کواچ بودند ولی مدیران بایرن باز هم در این رابطه با مربی جوان شان موافق نبودند.

تابستان گذشته، کواچ بازیکنانی چون ربیچ، یوویچ و فوگت را برای بایرن در نظر داشت اما او قدرتی در زمینه ترانسفرها ندارد و به همین خاطر است که هیچ اقدامی برای جذب این بازیکنان نشد. البته داستان در مورد گواردیولا متفاوت بود. به عنوان مثال می توان به ترانسفر تیاگو آلکانتارا اشاره کرد. بایرن گزینه های زیادی داشت اما به خاطر علاقه شخصی پپ، تیاگو به بایرن پیوست.

در کل با توجه به تحولات اخیر می توان گفت قدرت مربیان بایرن در بحث نقل و انتقالات کمتر شده است. پپ تقریبا شخص اول در این زمینه بود و بایرنی ها هم خوشحال بودند او را در تیم شان دارند. اما حالا داستان عوض شده است و بدین شکل است که کواچ باید خوشحال باشد سرمربی بایرن مونیخ است.

منبع
برچسب ها: بیلد نیکو کواچ پپ گواردیولا
دیدگاه ها
Great Kahn 2 جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۹
ورزشی نویس محترمی که این متن رو نوشته اند احتمالا یادشون رفته که با ورود کچل به تیممون ما ستاره های بزرگی مانند کروس، مانزوکیچ، شواینی، دانته و ... رو از دست دادیم که تماما با نظر مستقیم پپ بود. آنچه که مسلمه حد اقل تو این یک سال اخیر ما ستاره ی خاصی رو نفروختیم. حتی رفتن هوملس هم به خواست خودش بود و کواچ نگفته بود نمیخوادش. هواداران بایرن هیچ وقت و هیچ وقت فراموش نخواهند کرد که پپ تیمی رو تحویل گرفت که فاتح سه گانه شده بود و تیمی که تحویل داد سه بوندسلیگا و دو جام حذفی گرفته بود و سه بار متوالی هم در نیمه نهایی اروپا قافیه را به اسپانیایی ها واگزار کرده بود. اگر بنا به مقایسه باشد تیم نه چندان قدر کواچ در یک فصل اخیر با موجودی ای که داشته کارنامه ی بهتری نسبت به تیم پرستاره تر پپ داره. مثل همیشه ممنون کاربران فهیمی هستم که مخالفت خودشون رو با نظر و استدلال بیان می کنند و نه دیس زدن.
German 1974 2 جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۷
کاملا با نظر ایشان موافقم .گواردیولا لطمه سنگین به بایرن و مانشافت وارد کرد نتیجه اش را در جام جهانی دیدیم
mehran 1 شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۳
سلام آقای کان عالی من با بخشی از نظر شما موافق نیستم اول اینکه ما ستاره در تیم نداریم بازیکنان خوب داریم ولی عالی نداریم دوم اینکه در بازار نقل و انتقالات نگاه کن بجز الابا که الان دربارش صحبت هست که اونم معلوم نیس چقد درسته ما برای هیچ بازکنی پیشنهاد نداریم که مشتاق به خریدنشون باشه و این یعنی یه تیم خوب نه عالی اگر به خبر چند روز پیش همین سایت نگاه کنی رومینگه صعود به یکی دو مرحله بالاتر را برای تیم در لیگ قهرمان خوب میدونه خودشونم میدونن قدرت رقابت با تیمهای بزرگ ندارن نیمکتو نگاه کن صفر حالا داخل زمین که بمانه این تیم اول اقتصادیه بعد ورزشی الان یکسال میخاد خرید کنن اون با یه قرون دو زار داخل سایت نگاه کن نویر لواندوفسکی و ... میدونن که بدون ستاره قهرمانی خیلی دور تیم تغییر اساسی میخواد
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.