بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، مدیران ارشد بایرن مونیخ که به همراه این تیم در اردوی پیش‌فصل آمریکا به سر می‌برند از سوی آرنولد شوارتزنگر به مراسمی با حضور ستاره‌های بزرگ هالیوودی دعوت شدند.

بایرن مونیخ که برای پشت سر گذاشتن اردوی پیش‌فصل خود در آمریکا و در شهر لس‌آنجلس به سر می‌برد با یک غافلگیری از سوی آرنولد شوارتزنگر، ستاره بزرگ هالیوود و فرماندار سابق ایالت کالیفرنیا روبرو شد. هیاتی از مدیران ارشد باشگاه از جمله کارل هاینتس رومینیگه از سوی آرنولد به یک مهمانی خصوصی در خانه او دعوت شدند که با حضور ستاره‌های بزرگ دیگر هالیوودی همراه بود.

آرنولد که خود هوادار بایرن مونیخ است در این مهمانی از ستاره‌هایی مثل سیلوستر استالون و دیگر ستاره‌های مطرح هالیوودی برای همراهی با رومینیگه و هیات بایرن مونیخ دعوت کرده بود تا حضور باشگاه آلمانی در لس‌آنجلس را جشن بگیرد.

 

01420370.JPG

 

رومینیگه در این مراسم گفت:" شب فوق‌العاده‌ای داشتیم با میزبان بی‌نظیری که عاشق شهر مونیخ است و می‌خواهد با باشگاه بایرن مونیخ بیشتر آشنا شود".

 

01420382.jpg

 

آرنولد که اصالتا اتریشی است پیش از ورود به دنیای سینما و سیاست، ورزشکار بدنساز بوده و به مدت دو سال در شهر مونیخ به ورزش مشغول بوده. علاقه او به مونیخ و بایرن مونیخ از همان دوران می‌آید.

 

01420373.JPG

 

01420385.jpg

منبع
برچسب ها: آرنولد شوارتزنگر
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.