بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، علیرغم علاقه بارسلونا، بایرن مونیخ قصد حفظ داوید آلابا را دارد.

طی روزهای اخیر خبری منتشر شد مبنی بر اینکه داوید آلابا به گزینه اصلی بارسلونا برای تقویت سمت چپ خط دفاعی اش بدل شده است.

عصر امروز ESPN خبری منتشر کرد مبنی بر اینکه یک منبع در باشگاه بارسلونا از علاقه داوید آلابا برای پیوستن به بلوگرانا خبر داده است. این منبع انتقال آلابا به بارسلونا را پیچیده دانسته، اما اعلام کرده که چنین انتقالی غیرممکن نیست. آلابا چندین هفته پیش خود را از طریق ایجنتش به بارسلونا پیشنهاد داده و باشگاه نیز با توجه به تجربه و کیفیت بالای آلابا وی را به گزینه اول خود بدل کرده است، تا یک رقیب جدی برای جوردی آلبا جذب نمایند.

اما کریستین فالک خبرنگار مطرح فوتبال آلمان و نزدیک به باشگاه بایرن مونیخ می گوید که قسمتی از این خبر صحت دارد. وی می گوید که بارسلونا به جذب داوید آلابا علاقه مند است و این مدافع اتریشی، ایجنت جدیدی دارد که در بازار در پی یافتن تیمی برای اوست، اما در واقع نباید هیچ شانسی برای فروش وی توسط بایرن مونیخ قائل باشیم و باشگاه قصد این کار را ندارد.

اما آیا بایرن مونیخ داوید آلابا را برای جذب احتمالی لروی سانه یا عثمان دمبله به منچسترسیتی یا بارسلونا پیشنهاد داده است؟ کریستین فالک می گوید که این خبر صحت ندارد. بایرن مونیخ به هیچ عنوان آلابا را به تیمی پیشنهاد نداده است. قهرمان آلمان پول کافی برای جذب عثمان دمبله و لروی سانه را داراست و قصد ندارد به عنوان بخشی از معامله بازیکنی را پیشنهاد دهد.

منبع
برچسب ها: داوید آلابا بارسلونا نقل و انتقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.