بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بازیکنان باتجربه بایرن مونیخ انتظار دارند، تیم با جذب چند بازیکن جدید تقویت شود و تمدید قرارداد خود را منوط به آن کرده اند.

روبرت لواندوفسکی مهاجم لهستانی و مانوئل نویر دروازه بان ملی پوش بایرن مونیخ قصد دارند قراردادشان را با تیم تمدید کنند، اما ابتدا خواهان تقویت تیم با جذب چند بازیکن جدید هستند.

به گزارش اشپورت بیلد، مانوئل نویر و روبرت لواندوفسکی دو بازیکن باتجربه بایرن مونیخ نگران تیم هستند. مذاکرات باشگاه با این دو بازیکن برای تمدید قراردادشان که تا سال 2021 اعتبار دارد، آغاز شده، اما هر دو بازیکن در ابتدا می خواهند ببینند بایرن مونیخ چه بازیکنان جدیدی جذب خواهد کرد و باشگاه در میان مدت چه دیدگاهی در سطح بین المللی دنبال می کند.

روبرت لواندوفسکی اخیراً در مصاحبه با اشپورت بیلد گفته بود که تیم باید تقویت شود و به جذب سه بازیکن جدید نیاز دارد. وی افزود: "کار دشواری است که یک فصل را با 13، 14 بازیکن به اتمام رسانید. ما 50، 60 بازی پیش رو داریم. فقط  اتفاقی که در یک هفته افتاد را کافیست به یاد بیاورید. ما در خصوص چندین ماه صحبت می کنیم."

مانوئل نویر نیز همچون لواندوفسکی معتقد است که باشگاه باید ترکیب تیم را تقویت کند. وی می گوید: "پس از حذف زودهنگام در دیدار مقابل لیورپول، برایم مهم است که دوباره در جمع برگزیدگان لیگ قهرمانان اروپا قرار گیریم. من این عنوان را می خواهم و قصد دارم دوباره قهرمان شوم. فکر می کنم مسئولین تیم در تلاش هستند تا دوباره تیمی رقابتی درست کنند، قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، هدف و خواست من است."

لازم به ذکر است؛ بایرن مونیخ علاوه بر جذب دو وینگر برای به خدمت گرفتن یک هافبک میانی نیاز تلاش می کند.

منبع
برچسب ها: مانوئل نویر روبرت لواندوفسکی
دیدگاه ها
die mannschaft 0 پنجشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۸
امیدوارم که حداقل تو این تابستون تمدید نکنن تا شابد برای حضرات زنگ خطری باشه و لااقل تو ژنویه دوتا بازیکن بخرن.چون اینطور که بوش میاد همون داستان تکراری داره اتفاق میوفته
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.