بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، وینگر کروات ممکن است به بوندس لیگا بازگردد اما نه خودش و نه اینتر با انتقال قرضی موافق نیستند.

بایرن مونیخ برای تقویت پست وینگر، قصد دارد ایوان پریشیچ، وینگر 30 ساله کروات اینتر را جذب کند و مذاکرات بین دو باشگاه ادامه دارد.

به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، مذاکرات بین بایرن مونیخ و اینتر برای انتقال ایوان پریشیچ از چند روز پیش آغاز شده و همچنان ادامه دارد. باشگاه آلمانی با توجه به بُعد اقتصادی این انتقال، مایل است پریشیچ را به طور قرضی به خدمت بگیرد اما اینتر و بازیکن، به هیچ وجه با انتقال قرضی موافق نیستند. با این حال دو طرف به مذاکرات خود ادامه می دهند تا به یک راه حل برسند.

منبع
برچسب ها: ایوان پریشیچ اینترمیلان نقل و انتقالات
دیدگاه ها
Mehrangerman 0 شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۳
بیشعورا فقط دنبال یه گزینه ارزون میگردن که لیستشون رو پر کنن بعدشم بگن برای سال بعد برنامه دارن سال بعدم مثل امسال
Mehrangerman 0 شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۱
نه به اون بارسا که اون همه بازیکن داره بازم می ره وام میگیره گریزمان رو میخره تازه هنوز دنبال نیماره نه به این اسکولای خسیس که همین الان میتونن نیمارو دیبالا رو یکجا بخرن میرن دنبال پریسیچ اگه میخوام پرسیچ رو بخرن همون آلفونسو دیویس و ساپرین سینک رو بازی بدن به نظرم بهتره خدا وکیلی اگه کواچ رو هم نگه داشتن چون مربی ازین ارزونتر پیدا نکردن کی بشه این هوینس خسیس از باشگاه بره دق کردم از دستش رئال تو سه سال سه بار لیگ قهرمانان اروپا رو میبره ما تو 30 سال 2 بار بردیم
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.